Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell manifesztálni?

Hogyan kell manifesztálni?

Figyelt kérdés

Már hallottam róla és nagyon sok embernek bevált. Szeretnék én is manifesztálni, csak az interneten nincsenek jó útmutatók.

Valaki aki ért ehez letudja írni, hogy pontosan hogyan működik és mit kell csinálni?

Előre is nagyon köszi a válaszokat.



2020. okt. 23. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit manifesztálni szeretnél, képzeld el, mintha már meglenne, mintha már sikerült volna, éld át az örömöt, amit okoz! Még hatékonyabb, ha közvetlenül elalvás előtt és ébredés után képzeled el. Vonj be minél több érzékszervet az átélésbe. Az is segít, ha kiírod a falra egy jól látható helyre, kiteszel róla képet, leírod minden nap egy füzetbe, amire vágysz. Számtalan technika létezik. Ajánlom figyelmedbe a Titok c. könyvet/filmet. Illetve érdemes agykontroll tanfolyamot végezni, ha van rá lehetőséged.
2020. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Abból a számtalan technikabol le tudsz írni párat?

2020. okt. 23. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Agykontroll,
2020. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mantrázás is nagyon jó hatású tud lenni. Olyan mantrát találj ki, ami tetszik, lelkesedéssel tölt el. Mindig pozitívan fogalmazz, és mindig pontosan azt, amit szeretnél!

Rossz pl.: "nem leszek munkanélküli, nem leszek beteg."

Jó pl.: "klassz munkám van, egészséges vagyok."

Rossz: "elhagyom a szemüvegem." (el fogod veszíteni vhol)

Jó: "napról napra jobban látok, egészséges a szemem."

2020. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom ester és Jerry hívj könyveit. Yton fent van
2020. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!