Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segít? SÜRGŐS?

Valaki segít? SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam Netflix re, véletlen annyit írtam az emailhez hogy xy@freemail.h és nem azt hogy .hu de elfogadta így is, le tudom valahogy mondani majd? Vagy nem? Kapni fogok emailt? Előbb megneztem és nem jött semmi. Hogyan tudom még lemondani?

2020. okt. 24. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz kapni e-mailt, mivel nem fog egy hibás címre kimenni az üzenet.

A fiókmegerősítő regisztrációk úgy működnek, hogy ha a kiküldött aktiváló linkre nem kattintasz mondjuk 24/48 órán belül, akkor törlődik a regisztráció és újra megadhatod. Ugyanez történik, ha nem tudják kiküldeni a megerősítést, mert annak is az az eredménye, hogy a generált és időkorlátos linket nem fogod megnyitni.

Vagy rögtön beregisztrálsz egy új fiókot a helyes e-mail címmel, amiből megerősíted.

2020. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!