Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a élet magas iq-val?

Milyen a élet magas iq-val?

Figyelt kérdés
pl. 160 vagy annál többel nagyon kíváncsi vagyok rá

2020. okt. 25. 17:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kíváncsi lennék, de nem tudom, mennyi az esély rá, hogy egy ilyen ember (NEM olyan, aki csak azt hiszi, hogy ilyen) pont be fogja találni ezt a kérdést.
2020. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz.
2020. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2#

bővebben, mi a nehéz benne ?

2020. okt. 25. 18:25
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az intelligencia emelkedesevel egyenes aranyban no a fejben levo kaosz.
2020. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mar egy 100-as szog is integralt aramkor :) Nem nagyon szoktam elmelazni az elet dolgain :)
2020. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem ettunk volna a tudas fajanak gyumolcsebol, meg most is ott punnyadnank a Paradicsomban.
2020. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
A sok butát elviselni nagyon nehéz. Egy életen át. Kiskortól. És hát partnert csak alul lehet választani. Nem kell ehhez 160-as IQ, elég egy 130-140-es is. Mindent mindig magyarázni kell, mert nem értik elsőre. Sokan többedszerre sem értik. És nem tehet senki a különbségről, nem szabad gorombának meg türelmetlennek lenni. Minden az okosabb vállán van. Iszonyat fárasztó, és magányos érzés.
2020. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

figyeld meg ,hogy az emberek miről beszélnek és rájössz.


az egyszerű emberek mindig arról beszélnek , hogy

milyenek az emberek.


az átlagos emberek mindig arról beszélnek , hogy

mit csinálnak az emberek.


a maradék meg viszi előre a világot.


hát ezért nehéz.

2020. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolj bele. Bekerülsz egy óvodába, az ekkora IQ-júak már 4 évesen tudnak írni-olvasni, a többi gyerek meg a normális fejlődéssel esetleg még bepipil. Van, aki még beszélni sem tud rendesen, a később érők közül. Te meg könyveket olvasol már. Vagy hangszeren játszol, nem pötyögős szinten. Jön az általános iskola, itt kiderül, hogy a tanító néni nem igazán szereti az ilyen koraérett gyerekeket, nem komfortos neki az ilyen kilógó kölök. Nem biztos, hogy a szupergyerek családja gazdag is, szóval nem járnak ők elit iskolákba. Barátkozol, de velük sem tudsz sok mindenről beszélni. A barátaid szülei úgy néznek rád, mint valami kis állatra, mikor kiderül, hogy évekkel előbbre tartasz úgymond. Középiskolában már komfortos, egyetemen is.
2020. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

már gyermek korodtól más a hozzáállásod a dolgokhoz


,amíg a többi dedózik , akkor Te már konstruktív vagy, a logika számodra magától értetődő ,

a jellemed egyenes és igazságos ,

a többi irigy , alamuszi és agresszív, még fejlődésben van.


általánosban kijavítod a tanárt , és ezért utálnak és elkaszálnak.


felsőbb tanulmányok során a többiek érzik , hogy itt valami több van ( mert Te nem dicsekszel ) ezért versengenek és megakarják mutatni , hogy Ők milyenek de Te xarsz rá , mert téged nem az érdekel , hogy milyen meg hogy mit csinál , hanem , hogy mit lehetne közösen létrehozni.

2020. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!