Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és kezdek...

23 éves vagyok, és kezdek elfelejteni néhány dolgot. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy néhány Hónapja, kezdek elfelejteni dolgokat.

Megszületett a fiam, és már 20 hónapos lessz 11-én.

10 hónapos korába már nem szopott, és kb akkor kezdődtek a dolgok.

Én úgy fogtam fel, hogy talán a "hormonok" játszanak közbe,

De már a fiam 20 hónapos lesz, és kezdek aggódni hogy eddig tart.

A dokimat próbáltam felkeresni, de nem elérhető,

Ugye ezzel meg nem mehetek az ügyeletre.

Olyan dolgokat felejteke el hogy:

Ha eltervezem hogy mit főzök aznap, akkor azt 10 perc múlva elfelejtem, és a világért nem jut eszembe mit akartam.

Vagy épp az, hogy ki kell raknom pénzt hogy feladjam a csekekk,

Vagy a bejárati kulcsot hova raktam le.

Vagy elmegyek a boltba, és a fele mindent ott hagyom.

Tudom írnom kellene Listát, de azt is otthon felejtem.

Vagy épp az hogy a párom jön haza, és nem fözők neki ki megy a fejemből,

De a fiam az eszik mindent amit elé rakok.

Főtt ételt.

Párom hetente jőn haza.

Páromnak nem akartam elmondani ezeket, mert úgy gondoltam hogy butának tart, vagy a gyerek témát hozná fel hogy ha elfejtek dolgokat akkor a gyerekkel hogy foglalkoznék.

De erről szó sincs, a gyereknek minden megvan.

A pelus csere, a kaja, az ivás, a játszás, a séta, a foglalkozás,szóval stb.....

Csak féltem ha elmondom neki, mit mondana rá.

Tehát elmondtam neki, és csöndbe volt, meghallgatot,

Tudja hogy nem érem el a dokim, annyit mondott hogy menjek be a gyógyszertárba és kérdezek rá hogy mi a teendő, tudnak e rá valamit adni.

Én már arra is gondoltam hogy, nincs annyi vitamin a szervezetembe és az miatt van ez.

Szóval, aki már volt ilyen helyzetbe vagy van, az kérem írjon.

Előre is köszönöm.

Ja azt elfelejtettem még hozzá írni, hogy ha kimostam, akkor kiveszem a ruhát a mosogépből, és csinálok mást, mondjuk ami 2 perces, és máris elfelejtem kiteregetni, és akkor jut eszembe mikor észre veszem a kosarat amibe kiszedtem a ruhát.🤧🤧


2020. okt. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodj meg, a párod nem most szembesült azzal, hogy buta vagy. Eddig is tudta, legfeljebb azon lepődött meg, hogy neked megint eszedbe jutott, hogy nem jut eszedbe valami. Lehet, már hallotta ezt hatvanszor.

Menj el a háziorvoshoz.

Nincs olyan, hogy nem elérhető, olyan van, hogy nem akarod elérni.

2020. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom én hogy Buta vagyok. Mert szégyenlem.

Már lassan úgy érzem magam, mint egy öreg néni aki mindent elfeljt....

De nagyon is akarom elérni a dokim, ha tudnád hogy 1 nap hányszor probálom elérni.

Ha fel is veszi az Asszisztens a telefont annyit mondd hogy csak a Koronavírusos betegekkel foglalkozik, és mikor kérdezi hogy mi a problémám, akkor mondtam neki hogy ezt a doktornővel szeretném megbeszélni, erre ő jol van majd visszahívjuk önt. Legyen szép napja.

Na ennyit tudnak nekem mondani.

Oda úgy meg nem mehetek váratlanul.

2020. okt. 25. 22:14
 3/6 grafno ***** válasza:
42%

Az enyem az azt mondja azert nem fozott még mert azt hitte kesobb erek haza. Szerintem csak lusta.

A kulcsot mindig egy helyre teszem le - kulcsos tal. A kajat en mar egy hetre eltervezem, nem mindig az lesz de a bevasarlasnal tervbem van az alapanyag. Szerintem edzzel agyra kicsit.

2020. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Nem vagy but az elso hozzaszoloval ellentetben. A paroddal beszeld meg, szerintem inkabb kicsit szorongsz mert ilyen dolgokat bezony minden ember elszokott felejteni, nincs ezzel semmi baj. A ferfiak alapbol igy mukodnek
2020. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%

Szija egy cipöbe járunk mert én meg agyhartya gyuladast szenvetem és mindent elfelejtetem csak a gyerek koromra

Emlékszek tudom mit érzel de lasan jobb lesz ne félj

2020. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Házi doki mit mondott kérdező?
2020. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!