Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam 5 hetes, hol rontottam...

Kisfiam 5 hetes, hol rontottam el?

Figyelt kérdés
Pár napja nem akar aludni nappal csak ha sétálok kint vele babakocsival. Éjjel is 2-3 órát alszik utána már nem akar vissza aludni, sír, szenved(napközben is ugyan ez) már tényleg mindent kipróbáltam semmi se segít...Nagyon tanácstalan vagyok hogy mit kéne csinálnom vagy hol rontottam el...kérlek aki volt ilyen helyzetben le írná mi vált be? Van már egy 3,5 éves kislányom ő vele nem volt ilyen gond...már nagyon fáradt vagyok és látom hogy a kisfiam is...Köszönöm előre válaszaitok!
2020. okt. 25. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj a hasa?

Esetleg lehet vlmilyen növekedési ugrás, az meg szokta borítani pár napra.

2020. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hasfájás vagy az időjárás. Szerintem próbáld meg az Espumisant hátha javít rajta ha a hasa fáj.
2020. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy tápszeres baba. Mi is gondoltunk hasfájásra amit már jeleztem a gyerekorvosnak és elküldött gasztroshoz hogy nem e laktózérzékenység vagy ilyesmi állhat mögötte. Espumisant minden evéskor kap+probiotikum...Csináltam már neki a kólika tartást, olajjal masszíroztam neki a pocakját, tornáztattam, adamo hintába is volt, ringattam semmi...ha fájna a hasa akkor ezek közül nem kéne valamelyiknek hatásosnak lennie? Tegnap este is csak úgy aludt el ha lementem vele sétálni...viszont azért nincsenek már olyan jó idők és melegek félek megfázik hiába öltöztetem be...
2020. okt. 26. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs nálatok nagyon meleg? Az is lehet baj. Szellősen öltözteted? Sok baba kifejezetten utálja a meleget.
2020. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a tápszer miatt van, akkor a tápszerváltás fog csak segíteni.
2020. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy te nem rontottál el semmit. Sőt, mindent megteszel, hogy jobb legyen neki. Nagyon pici még, sok oka lehet ennek. Nekem ez az oldal, illetve a könyv nagyon sokat segített.

Www.anyagyere.hu

2020. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat, ma a gyerekorvosunk ajánlotta a colief cseppeket, szerdán pedig megyünk gasztorshoz, remélem hamar megoldódik ez a helyzet
2020. okt. 26. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megfázni szerintem egy rétegesen beöltöztetett baba. Nyilván nem órákig kell kint lenni vele, de nem lesz baja.
2020. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!