Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért módosítják a feltett...

Miért módosítják a feltett kérdésekre adott válaszokat?

Figyelt kérdés

A kérdés pont ezzel az oldallal kapcsolatos.


A minap valaki feltett egy egészen egyszerű kérdést,étterem ajánlatokat szeretett volna kapni, de hibásan írta a Gyros szót.

(A Gyros helyett Gyors-at írt.)


Az első válaszoló poénkodott, és belekötött a hibásan írt szóba.

Én válaszoltam másodikként, és úgy kezdtem, hogy biztosan Gyros-t szeretett volna írni, és ajánlottam egy éttermet neki a városban.


Másnap jelezte a rendszer, hogy több válasz érkezett arra a kérdésre, ezért megnéztem.

A kérdés már módosítva lett - átjavították Gyros-ra a Gyors-at - az első választ eltávolították, és ami igazán meglepett, hogy az én válaszomat pedig módosították. Csak annyit hagytak meg belőle, hogy ne derüljön ki, hogy a kérdés eredetileg hibás volt.


Erre mi szükség van? Értem, hibás volt a kérdés, a kérdező kérte a javítást. Az első válaszoló válasza nem volt releváns, törölték, ez is rendben van. De miért kell belenyúlni a válaszokba? Vagy miért nem lehet valahol megjelölni, hogy utólag javították a kérdést, vagy a választ?



2020. okt. 28. 11:06
 1/6 anonim válasza:
85%
Azért módosítják, hogy tökéletesnek tűnjenek, pedig nem is azok.
2020. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót tapasztaltam. Ablakfestést kérdezték temperával (Otthon kategória), és ketten is ajánlottunk mellette ablak matricát. Én 3D-set, az alattam lévő simát (márka nélkül). Az enyémet módosították, hogy csak a festékre vonatkozó tanácsok maradtak meg, az alattam lévőt törölték.

Nem reklámoztunk semmit, csak arra próbáltunk rávilágítani, hogy a lemosáskor az ablak kereten elkenődhet a leázó festék, és ennek alternatívája a matrica. DE ezek szerint nem volt jó.

PEDIG számtalan irreleváns válaszhoz hozzá sem nyúlnak, akkor sem, ha jelentik.

Miért módosítják? Valamiben szabályba ütközik, de szerintem ez moderátora is válogatja. Az egyik - úgy vettem észre - szabálykövető, szigorúbb, a másik pedig sok mindent úgy ítél meg, hogy az teljesen jó, akkor is, ha nem az. Mert abban nem hiszek, hogy ezen az oldalon csak egy ember moderál mindent (és nem is kettő).

2020. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

*Megan964

Persze, tiszta sor, hogy szükség van moderálásra, és egyetértek veled, biztos nem egy-két ember végzi ezt a munkát.

Viszont a te esetedben még kevésbé értem, hogy miért volt szükség rá, hogy módosítsák a válaszod. :)

2020. okt. 28. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Azért módosították, mert elkezdtek offolni és nem a kérdésre válaszolni. Mivel megszűnt az offolás oka, törölték az offoló választ, meg a kommentfolyamban mindent, ami visszahivatkozik rá. Hogy ahányszor jön egy új olvasó, ne akadjon fent újra és újra olyan dolgokon, ami már nem releváns.


Olyan dolgot töröltek csak ami offtopic, így nincs igazán értelme számonkérni ezt bárkin. Amellett, hogy amúgy szabadon megteheti az üzemeltető, hogy bejelentés nélkül bármilyen tartalmat töröl, te pedig ezt elfogadtad a regisztráció során.

2020. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azért módosították, mert elkezdtek offolni"...


#4: Csak kérdezem: Szerinted ez mi?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Szabályzat:


"Tilos szándékosan hátráltatni a szolgáltatást, bármilyen módon megzavarni a Weboldal működését (pl. flood, spam, offtopic, provokáció, script hozzászólások)."


Ehhez képest én csak "csipkerózsika" voltam. És mégis engedélyezik.

Igaz, talán az a fontos, hogy pörgetik az oldalt...

2020. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért hogy pár embernek egyértelmű legyen a kérdés. Ezt már csak az tudhatja hogy gyros vagy gyors-t akart irni aki a kérdést tette fel.
2020. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!