Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bakker lefogyok csomagot...

Bakker lefogyok csomagot rendeltem. Azt vissza tudom mondani vagy már nem? Sajnos későn olvastam utána a negatív kommenteknek. Ha nem veszem át?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Az elég k_csögség. Más fizessen rá, hogy balf_sz voltál? Az oké, hogy maga a termék egy f_szság, de vállalhatná már mindenki a felelősséget a tetteiért. Írj nekik, hogy mégsem kell, és bár elvileg köteles vagy átvenni, de ilyenért aligha fognak polgári perbe fogni.
2020. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Elvileg 14 napig el tudsz állni a rendeléstől, erről kell hogy legyen formanyomtatvány a redelés feltételei között.
2020. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első: a webes áruházaknál törvény írja elő, hogy az átvételtől számított 14 napon belül jelezze a vevő, az elállási szándékát.

Attól a naptól fogva, hogy ezt megtette 14 napja van arra, hogy vissza is juttassa.

Ezzel mindig webshop kalkulál.

Ha a kiszállítás megtörtént, akkor a visszajuttatás a vevő költsége.

Egyes termékeknél nem lehet élni ezzel a lehetőséggel, de általában igen.


A válaszom a kérdezőnek is szól természetesen.

2020. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!