Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több mind fél év kel ahoz...

Több mind fél év kel ahoz hogy 18éves legyek. De én már nem bírom Ithon ami megy. Anyám teljesen tönkre tesz idegileg. És nem ez a fiatalság... Az oka mielőtt valaki azt mondja. Sulit is sajnálnàm ott hagyni végzős vagyok . Mihez kezdjek szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 19:19
 1/6 anonim válasza:
91%
Sulit végezd el, még fél év. Aztán irány a katonaság, vagy rendőrképző, vagy bármi, ami szállást is ad.
2020. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem menj vissza az általános iskolába és legalább alapfokon tanulj meg magyarul írni. Szegény anyukád csak sajnálni tudom, hogy egy ilyen hülye gyereke lett.
2020. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel tesz tönkre?
2020. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Neked is ajánlanám a nyelvtan órákon való részvételt, ugyanis az "és" elé szokás vesszőt tenni, ha az tagmondatokat választ el.
2020. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az még nem akkora hiba, 4-es. Viszont az itthon egy t-vel, már inkább.
2021. máj. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet?
2021. jún. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!