Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Doctor Whoban...

Mit gondoltok a Doctor Whoban a mostani Doktorról? (11.évad)

Figyelt kérdés
Az eddigi "Doktorok"nál nagy csattanók voltak, remek forgatókönyvek és izgalmasnál izgalmasabb jelenetek, de a mostani Doktornál meg nagyon eltávolodtak az eddig történtektől! Nem a színésszel van bajom mert az szerintem remek, hogy egy nő játssza a doktort, de amilyen forgatókönyvet kapott szegény az szerintem valami borzasztó. Az eseményszálak szerintem bénák (bár van egy-két jó), nincs benne túl sok akció, mint amennyi régen volt. Ti mit gondoltok erről?

2020. okt. 30. 14:30
 1/8 anonim válasza:
22%

Én csak azt nem szeretem, hogy lehet, hogy külsőre nő, olyan, mintha fiú lenne. Szóval technikailag kaptunk egy másik férfi doktort női bőrbe bújtatva.


Remélem, hogy a következő doktor nő lesz, de akkor IGAZI nő.

2020. dec. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heavenly Host 77 ***** válasza:
Sajnos a ruhát nem a színész vagy színésznő választja meg. A történetek gyengék voltak.
2020. dec. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóval gyengébb, mint az eddigi évadok. Engem nem zavar, hogy olyan "fiús" a női Doktor, a színésznő szerintem nagyon jól játsza a szerepét.

Nekem csalódás volt a legutolsó évad. Főleg az "Időtlen gyermek" történetszál, nem akarok spoilerezni, hátha valaki nem látta, de én azon nagyon kiakadtam. Egyszerűen logikátlan, baromság és klisés, és egyáltalán nem illik bele a Doktor Who világába. Mondhatni az egész sorozatot tönkrevágták vele.

De egyébként már korábban, Peter Capaldi idején sem volt az igazi. Kezdett süllyedni a színvonal, ami a Matt Smith-es Dokinál még jó magasan volt. Nekem személy szerint azok voltak a kedvenc évadaim.Utána mintha elvágták volna az egészet, és zuhanórepülésbe kezdett a sorozat.

2020. dec. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Heavenly Host 77 ***** válasza:
Láttam az időtlen gyermek című részt. De a legkiakasztóbb az idő lord cyberman-ek voltak.
2020. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Na arról már ne is beszéljünk 😂
2020. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Heavenly Host 77 ***** válasza:
TARDIS sem keksz automata.
2020. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint Capaldi volt a legjobb. A 11-12 évad a közelébe sem ér. Személy szerint az Időtlen Gyermek dolgot elfelejteném örökre, de a Cyber Master-ek nagyon menők és creepy-k voltak.
2021. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Heavenly Host 77 ***** válasza:
100%

Véleményem szerint Capaldi tökéletes volt Doktornak.

A 11-12. Évadok nagyon unalmas és erőltetett volt.

2021. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!