Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphatok ezért én vagy a...

Kaphatok ezért én vagy a szüleim bármilyen pénzbírságot, vagy valami ilyesmit?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék regisztrálni a PayPal oldalra, amihez legalább 18 évesnek kell lenni, de én még nem vagyok annyi. Arra gondoltam, hogy bejelölöm magamat annyinak, hogy fel engedjen, és akkor azon keresztül tudnék vásárolni netes oldalakon. Ez mennyire ütközik törvénybe, illetve büntethetnek engem vagy a szüleimet, ha kiskorúként így vásárolgatok?
2020. okt. 30. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahoz kártya is kell..
2020. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel bűncselekményt nem követsz el, csak a paypall szabályzatával ellentétes. Viszont ha bármi problémád felmerül a paypall szolgáltatásával kapcsolatban és a vevőszolgálatukhoz fordulsz segítségért, ott kérhetik hogy igazold a személyazonosságod, és akkor bukó van.
2020. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!