Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek erőt magamon...

Hogyan vegyek erőt magamon hogy jelentkezzek munkára?

Figyelt kérdés
2017ben munkából kifolyólag lett egy pszichés betegségem. Vagyonőrként dolgoztam. S azóta nincs munkám. A problémám ott kezdődik hogy mindig gyártom a kifogásokat hogy miért ne jelentkezzek munkára, azaz igazság hogy itthon létem alatt nagyon befordultam, nem modulok ki és nem is szeretek/merek emberek közé menni, szorongok emiatt, még telefonálni sem merek, nézegetem az álláshirdetéseket, időközben volt 1-2 munka ami megfogott egy kicsit leírás alapján, de nem jutottam addig hogy jelentkezzek, gyártom magamban a kifogásokat meg halogatom a dolgot, és végül nem lesz belőle semmi. Most is kinéztem egy vagyonőri állást, megvan adva egy telefonszám, de nem merem felhívni akár csak érdeklődés szinten sem.. Pedig jó lenne dolgozni már, pénzt keresni. Nemtudom hogy vehetnék erőt magamon és jelentkeznék felhivnám
2020. okt. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichés betegséggel gondolod, hogy felvesznek vagyonőrnek? Nem állítom, de szerintem - nem.
2020. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csökkentett munkaképességű vagyonőröket keresünk" ez a hirdetés címe
2020. okt. 30. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy náluk mi fér bele a csökkentett munkaképességbe.
2020. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

passz... én 2,5 éve vagyok munka nélkül fogyatékkal élőként és fogalmam sincs mit kellene tennem.....

vagyis tudom, de k. nagy a frusztráció.

aki nem volt még ilyen helyzetben az nem nagyon érti meg sajnos.

2020. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a fogyatékkal élőnek - sajnos - van hátránya másokkal szemben. Vannak cégek, ahol éppen ilyeneket alkalmaznak, vagy legalább ilyeneket IS.

Persze, ez sem megoldás mindenkinek: szállás, önellátás...

2020. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!