Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy kotyokos...

Mi történik ha egy kotyokos kávé fözőbe, a tartásba víz helyett tejet teszünk, a szűrőbe pedig kakaót? 🤔

Figyelt kérdés

Anyám nem engedi kipróbálni?😄😂

Mitörténhet? Forró csoki lesz belőle?


2020. okt. 30. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Odakozmál a tej és a gőztől csomós lesz a kakaó.
2020. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😔 pedig jó ötletnek tünt.
2020. okt. 30. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Utána kikukázhatod a kotyogót, de legalább még az eredményt se tudod megenni, olyan büdös lesz. :-D
2020. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Először azt gondoltam, amit Te, de az első válaszoló alighanem kipróbálta és tapasztalatból beszél. Minden esetre egy próbát megér. A lekozmált ízt el lehet tüntetni... I(alapos tisztítással, szaponátokkal).
2020. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4: kiváló módszer arra, hogyan csinálj magadnak másfél órányi melót egy hülye próbálkozással...


:-DDD

2020. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Akkor próbáld ki ha a muterod nincs otthon … de szerintem arra keszulj, hogy felrobban a kotyogo. Na nem ugy, hogy szetmegy a haz, de vagy lefordulna a felso szorito es a nyomas szetfrocskolne mindent, tehat takaríthatnál … vagy az oldalan levo biztonsagi szelep menne szet es ott jonne ki minden.


Takaritani biztos kellene egy darabig.

2020. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Miért robbanna fel a kotyogő? Tudsz ilyenről, vagy láttál, netán megélted?

Elhiszem (fentebbi tanácsom ezzel anullálva), hogy nem ajánlott, mert utólag belegondolva senkitől nem hallottam, hogy ezt csinálná.

2020. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__9..



leírják, hogy egy eltömődött szelep is elég hozzá...


Márpedig ha a tej elkezd a hő hatására habosodni (amit ugye a víz nem tesz), pillanatok alatt előállhat a helyzet.

2020. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


"2012. december 29-én a reggeli órákban B. András, a gyermekotthon C2 pavilon munkahelyének előkészítő konyhájában a gyerekek számára reggeli készítését végezte, amely tevékenysége mellett kávét is főzött a tűzhelyre elhelyezett ismeretlen márkájú kotyogós típusú kávéfőző használatával. (…) A kávéfőző felrobbant, amelynek következtében B. András súlyos munkabalesetet szenvedett, mert a robbanás során jobb szemének látását elvesztette.”

2020. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én tudok ilyen biztosítási csalót aki rendszeresen a kotyogóssal operál és mindíg megoldja, hogy felrobbanjon, de olyankor ki kell menni a térségből is, mert a vakolat is jön, nem csak koszt csinál. De így csinál meg minden felújítást.

Nyílván nehéz ezt elképzelni, de nem véletlen vannak biztonsági előírások hozzá.

2020. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!