Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikorra fog...

Szerintetek mikorra fog elmúlni a korona vírus?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel már 1 éve nem találkoztam és nagyon hiányzik. Igen tudom, 1 év nem olyan sok, de nekem igen!! Mivel a keresztanyukám férjének a lánya ezért a nagyszüleimhez jönnének le és ők öregek. Eddig mindig ott taliztunk mert ők Pestiek, mi Debreceniek és ezt így lehet megoldani. Mikorra múlik el a korona? Vagy legalábbis olyan kicsire csökken hohy szinte nem is lesz? Amint elmulik azonnal jönnek le...de nem bírom kivárni😩😭
2020. okt. 30. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem fog már eltűnni csak a hozzáállás fog változni (remélhetőleg)
2020. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem holnap lesz az biztos.
2020. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, bevallom, hogy nem értek hozzá, mivel nem járványmatematikus a végzettségem. Hülye paraszként személyes véleményem egyébként, hogy velünk marad, legfeljebb a fertőzésszám lesz alacsony. Meg kell tanulni együtt élni vele, mint az eddig is folyton jelenlévő több ezer féle vírussal tettük eddig, a kérdés már csak az, hogy kormányzati szinten ezt mikor ismerik fel (már ha egyáltalán így lesz). Varázsgömbje senkinek nincs, maximum nagy tudása, de azzal sem megjósolható, hogy meddig fog tartani, vagy hogy vége lesz-e. Orbán Viktor jelenleg azt mondta, hogy márpedig jövő áprilisban vége lesz és pont. Mivel ez általában egy párhuzamos valóságként szokott lezajlani, a vírus még bőven velünk lesz, de mivel a Kedves Hadvezérünknek mindig igaza kell, hogy legyen mindenben, ezért ha a járvány nem is, de a belföldi tervezett pánikgerjesztés áprilisban véget fog érni...
2020. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!