Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem a notinorol, a...

Rendeltem a notinorol, a termék nem volt a dobozba csak az ingyen minta?

Figyelt kérdés
Ilynekor mi van? Felvettem velük a kapcsolatot, az agyam eldobom. 12000 forintos rúzs hiányzik a dobozból. Hogy tudok bizonyítani, hogy nem érkezett meg? Soha többet nem rendelek innen nagyon ideges vagyok. Egy Estée Lauder rúzst vettem. Vagyis fizettem egy üres dobozért 12000 forintot. Valaki járt már így?

2020. nov. 4. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem jártam így (szeretek személyesen venni kozmetikumokat), de a helyedben, nem hagynám annyiban.

Valóban nehéz bizonyítani, hogy nem volt benne a termék - főleg ha sértetlen volt a csomagolás -, de olyan nincs, hogy erre nem reagálnak semmit.

Mielőtt végleg feladnád, nehezítsd meg a dolgukat, írj nekik többször mailt, vagy hívd őket telefonon.

Reklamációs felületet nem találtam én sem ott, és a 90 napos pénz visszafizetés is csak visszaküldött árura vonatkozik. Én azt mondom: ne hagyd, amellett, hogy többet nem rendelsz tőlük. Ha féltik a renoméjukat, kárpótolni fognak.

2020. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de durva,ilyet még nem is hallottam ilyet!Én többször rendeltem már náluk,de mindig úgy,h az Arénába mentem a csomagért,és az eladóval együtt leellenőriztük,h minden benne legyen!Pont az ilyen kellemetlenségek miatt általában csak úgy rendelek netről,ha személyesen átvehetem a terméket a boltban,és így egyúttal le is tudom ellenőrizni,persze vidékieknek ez nem olyan egyszerű!:(/Ezzel nem akartam senkit megsérteni,csak tényként írtam!/
2020. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!