Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TEVA gyógyszergyár vélemény?...

TEVA gyógyszergyár vélemény? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Most megyek jövőhéten hozzájuk melózni. Állítólag ilyen csomagolós, válogatós munka. Valaki volt már, esetleg vélemények?

(Diákmunka)


2020. nov. 9. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Nem kell agyon dolgozni magad. Bár természetesen függ attól is, hogy hová kerülsz, kivel dolgozol együtt. Általánosságban elmondható, hogy szeretnek ott dolgozni a diákok.
2020. nov. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyik kolleganőm dolgozott ott, amikor még diák volt. Azt mondta legalja munka, soha többet oda.
2020. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ott dolgoztam diákként anno. Fú, de utàltam, tènyleg alja munka.


10-15 lány összezárva, úgyhogy folyton feszült és vitás volt a helyzet.

2020. nov. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az utolsó két választ adó illető irománya után elgondolkozok a mai generáción mindennemű előítéletesség nélkül.

Főleg a női nemre nem akartam volna kitérni ilyen téren mennyire változott mindaz,amit kepviselniük kellene, hiszen jó néhány talpraesett, ügyes,belevaló diáklàny fordult már meg a TEVA berkein belül.

De... a kifejtett vàlaszokban mérhetetlenül felsejlik mennyire el van szállva magától az a korosztàly, aki talán akár csak egy fél generációval ezelőtt mindennemű diákmunkànak örült volna.

Örült azért mert volt egy kis zsebpénze, amit beoszthatott, esetleg amivel hozzàjàrulhatott a családi költségvetéshez. Ennek függvényében DOLGOZNI igen dolgozni kellett. Akár egy műanyag, tej, nyomdaipari egységben, ami után az itt válaszoló egyének (kivétel az 1. számú) valószínűleg maradandó lelki problémákat szenvedtek volna el.

Nem tudom melyik részlegen, egységben dolgozgatok és hogy mi miatt gondoljátok ezt alja munkának?

Netalán be kellett tartani egyes higiéniai, munkavédelmi,öltözködési szabályokat, melyek legfőképp a ti érdekeitekben születtek?

Talán azért, mert a munka minősége és kivitelezhetősége miatt egy azon területen "összezàrva" kellett a női elemi és ösztönös összeférhetetlenséget átélnetek, amiben ugye mindig a másik fél a hibás?

Más generál konfliktust, a másik műszempillàja dúsabb, a másik sokkal csinosabb,kihívóbb, és ezen kiapadhatatlan konfliktusforràsok lehetetlenítik el a munkàt.


Fontos kitérnem ugyanakkor, hogy messze nem a végletekig lojalista itt dolgozó egyén vagyok. Koromnàl és az itt töltött időnél fogva se lehetek elvakult TEVA-s. Látom milyen vezetőség van , mennyi a töltelék,kreált munkakör. Azok mennyi juttatást, elismerést kapnak más tollával ékeskedve. Ám ez helyi magyar sajátosság sajnos.

A diákokat viszont itt messze nem éri annyi atrocitás mint a környék más hasonló üzemeiben éri és érte egykoron. Nagyon sok diák vissza térő és olyan szinten elsajátítja a munkafolyamatot, hogy az egy állandó dolgozót is megszégyenítene.

2020. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es válaszoló:

Nem tudom melyik részlegen dolgozott a kolleganőm. Utána elment a Pepcoba diákmunkázni, az pedig tetszett neki, szerette, pedig ott is kellett dolgozni ;)

2020. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!