Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is magába fordul novemberb...

Más is magába fordul novemberben? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden évben a november a legkínkeservesebb hónapom. Sötét van, hideg van, folyton esik, ködös az idő és ilyenkor mindig hajlamos vagyok magamba fordulni, idén meg még a karantén közelgő második hulláma koronázza meg a hangulatot, úgyhogy igazából egyedül is leszek többnyire :D Más is van így ezzel, vagy csak én érzem most magam ennyire szörnyen? Mivel lehet enyhíteni ezt a fajta reménytelenség-érzetet?

2020. nov. 9. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

- Vicces videók, bohókás állatos videók nézése

- Vígjátékok, humoros filmek nézése

- Citromfüves tea, és ehhez hasonló teák:

[link]


- Sport, de legalább is valami mozgás - ha más nem, akkor séta, ha az sem, akkor nyújtózkodás, ami átmozgatja az egész testet.

- Fényterápia - szín terápia (akár a lakás átrendezése, ha van kedved)

- Illat terápia - aroma terápia

- Meditáció

- Új hobbi, amivel otthon el lehet szöszölni (ajánlom a Pinterestet)

- Zene hallgatás

Bizonyára vannak mások is, de nekem ennyi jutott az eszembe.

Nem tudom melyik válna, vagy melyikek válnának be. Válassz közülük, akár többet is, ami szimpatikus.

2020. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

én ilyenkor iszom a legtöbbet :D száraz november .... LOL :D


mondjuk én falun lakom, így itt azért van mit mozogni, még megcsinálgatni az elmaradt dolgokat, meg ha nincs túl hideg elmegyek bicajozni

2020. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Egy időben szerettem a Novembert, főleg amikor hideg sötét éjszaka volt és sütött a hold a kopár fák ágain keresztül. Jó kis doom metál vagy depresszívebb goth metál mellé...

Ma már nem érdekel. Elvesztem a borban...(na jó nem)

2020. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, inkább a nyarat utálom.
2020. nov. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én is a nyarat utálom. Novembertől kezdem jól érezni magam.

Nézd meg az Édes Novembert🤔

2020. nov. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!