Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » INTRUM követeléskezelő kiküldö...

Ricsi74zhf kérdése:

INTRUM követeléskezelő kiküldött egy 23 E. FT-OS csekket 7 évvel ezelőtti 5 E. Ft-os UPC elmaradásra.Ez valami vicc vagy komolyan kell venni és be kell fizetni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Írtak valami kapcsolatot a csekk mellé? Ha igen, vedd fel velük a kapcsolatot.

Valószínűleg a kamatokkal ennyi a tartozás, mert eladhatták az adósságod.

2020. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ki kell deríteni, hogy igaz-e a dolog. Hívd fel a UPC-t (Vodafonet), hogy valóban tartozol-e és ha igen, átadták-e az Intrumnak. Ők meg tudják erősíteni vagy cáfolni. Ha valódi a tartozás és átadták, akkor az Intrummal kell tárgyalnod. Kérhetsz részletfizetést, halasztást, ha gond lenne egyben kifizetni ennyit. Ha azt mondják, hogy nem tartozol, feljelentést kell tenni ismeretlen tettes ellen, mert visszaéltek a személyes adataiddal.
2020. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

- én is jártam így, bár csak fél éves volt a tartozásom. Lemondtam az internetet a telekomnál és azt akarták behajtani amit nem fizettem be a lemondás UTÁN :D

- apámnál meg a villanyszámlát követelték 1 év után. megvolt a befizetett csekk, elküldtük nekik


szóval vannak nekik olyan dolgaik.

mindenképpen foglalkozz vele, mert ha tényleg valós a tartozás nagyon hamar több100ezerre emelkedhet a követelésük sajnos

2020. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
NYOLC év (!) után inkasszózták a feleségem számláját egy törvénytelen követelés behajtásának okán. S bár nem bűncselekmény, nem elévülőnek pedig végképp nem elévülő, mégis egy meg nem kapott szolgáltatás értékének százszorosát vasalták be rajta. Ennyit az öt év "elévülési időről"! Ez a helyzet a mai Magyarországon!
2020. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ahj de okosak vagytok. Mondom, ez hogy mukodik.

2-es valaszolo: ha atadtak az intrumnak, az engedmenyezes miatt az eredeti szolgaltato rendszereben mar nem talalhato meg a tartozas.

3-as valaszolo: a szerzodes megszunese utan kuldenek egy zaroszamlat/vegszamlat, ami a torthavi fizetnivalot tartalmazza.

4-es: az elevules nem jelenti a tartozas megszuneset.

Hivd fel az intrumot, kerj reszletet.

Udv, egy volt intrumos.

2020. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"3-as valaszolo: a szerzodes megszunese utan kuldenek egy zaroszamlat/vegszamlat, ami a torthavi fizetnivalot tartalmazza."


nem küldtek

mert nem volt miről küldeni!

ugyanis a személyes ügyfélszogálaton szüntettem meg az előfizetést és mindent kifizettem ott helyben.

ráadásul minderről kaptam 2 db A4-es oldalnyi szöveget (zgazolást) is....

ne szójjá be!! :))))

2020. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jolvan, vegulis te foglalkozol ezzel evek ota, igazad van🙄 ja, nem.
2020. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
aha! szóval te küldöd a leveleket! :D
2020. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szimpla levelkuldokent nem tudnek errol ennyi mindent😉
2020. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ja valami nagyfejes vagy?

nincs nálatok valami telefonos meló? :)

vasútgépész végzettségem van

2020. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!