Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltattam magamnak piercing...

Csináltattam magamnak piercinget es eggy kicsi tágítót is amit már nagyon rég szerettem volna a fülembe. De meg bántam mert mégsem tetszik így már. A lyukak ott maradnak ha ki szedem őket 1hónap múlva?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 18:49
 1/2 anonim válasza:
92%

Vagy marad vagy nem.

Nekem nem volt pc-m sem fültágítóm, de szerintem marad egy kicsi lyuk ha mégsem húzza ki magát.

Ha azt szeretnéd hogy ne maradjon akkor mi hamarabb szedd ki, de ez is attól függ hogy mióta van meg.

2020. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fülbevaló lyuka se tűnt el, hiába hogy csak félévente teszek fülbevalót. (Igaz, régen úgy 12-13 évig non-stop volt valami a fülemben)
2020. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!