Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri-e elköltözn...

Szerintetek megéri-e elköltöznöm? 18/F

Figyelt kérdés
Jelenleg 13-os vagyok. Jelenleg nincs saját szobám és sosem volt. Egyre kevésbé bírom ki, hogy alig bírok egyedül lenni. Úgy tervezzük osztálytársammal egy jó ideje, hogy 2-3 évnyi gyűjtés után kiköltöznénk külföldre, de mivel egyre kevésbé érzem, hogy kibírjam, hogy évekig még mással legyek egy szobába, ezért arra gondoltam, hogy amint vége az iskolának, akkor elköltöznék egy egyszobás albérletbe és ugyanúgy gyűjtenék, csak ugye az lenne a probléma, hogy akkor sokkal több idő lenne, mire elbírnánk menni innen. Mit gondoltok, mit kellene csinálnom?
2020. nov. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon rossz itt? Nagyon menni akarsz? Én biztos menekülnék onnan, ahonnan nem sajnálod....
2020. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesóddal vagy?
2020. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, öcsémmel vagyok. Nem rossz itthon, olyan értelemben, hogy senkivel sem vagyok rosszban, de az elmúlt időben egyre jobban kikészít, hogy nem tudok egyedül lenni.
2020. nov. 9. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás, mi lenne, ha egyedül lennél? Miben akadályoz a tesód?
2020. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Maradj otthon a fenekeden, mert mi értelme lenne drága pénzen idegennel egy szobában?

Az öcséddel jól megvagy, otthon nem is rossz, majd ha már nem tanulsz, akkor otthon kezdj el gyűjtögetni, ne albérletben, mert az egy pénznyelő!

2020. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!