Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tartják tiszteletben,...

Nem tartják tiszteletben, hogy nem akarok részt venni a disznóvágáson?!

Figyelt kérdés

Céges buli gyanánt disznóvágást szerveznek.. nem eszek húst és nem is bírom az ilyesmit. Tudják is ezt, így ismertek meg engem, de nem tartják tiszteletben, hogy nem akarok részt venni ezen. Ti mit mondanátok erre?

(Bocsánat, nem tudtam, milyen kategóriába tegyem)


2020. nov. 10. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igen szerintem én se mennék, milyen cég ez?
2020. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Addig menj el sétálni,míg levágják szegény malacot.
2020. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Mit értesz tisztelet alatt? Hogy udvariasságból meghívtak olyan dologra ami nem tetszik? Nem vagy köteles elfogadni, elmenni. Vagy hogy disznóvágást mertek szervezni, miközben te nem eszel húst, és ezt sérelmezed, hogy nem körülötted forog a világ?

Most, hogy minden be van tiltva, úgysem lesz belőle semmi.

2020. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem azt sérelmezem, hogy meghívtak, hanem, hogy nemet mondtam és kötelezővé szeretnék tenni meg orrolnak rám, amiért nem szeretnék részt venni ezen.

Nekem azzal semmi problémám nincsen, hogy ők csinálnak ilyesmit.

2020. nov. 10. 11:54
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Babralj ki velük: elozo este titokban old meg a malacot, masnap mar mondhatod, hogy minek menjél disznovagasra ha mar ugy is megdoglott a malac.
2020. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezővé nem tehetik, kivéve ha az a cég profilja, hogy disznókat vágnak, és te erre szerződtél. De feltételezem, hogy nem így van.
2020. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj el. Ha megsértődnek, azzal magukat minősítik.
2020. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Mentsd meg a malacot! Szervezz civil megmozdulást :) Vagomalacok elete is szamitanak! Orokeletet es ingyensört a malacoknak! :)
2020. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Erőszak a disznótor? :D
2020. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menni akkor ne menj. Mondhatod, hogy dolgod van azért nem mész vagy csak nem mert nem, nehogy már ők mondják meg.
2020. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!