Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc rapperemről MC Isti,...

Olasztibor kérdése:

Kedvenc rapperemről MC Isti, Köröskényi István hallottam több helyről is hogy az annyjával él ill. "egy ágyban alszanak", igaz ez?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
ha igen akkor is mi közöd van hozzá hogy ő kivel él és kivel alszik együtt? nem kötekedni akarok de tényleg szerintem senkinek semmi köze hozzá hogy ki hogy él
2020. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap rakott ki egy videót, amiben alsógatyában volt az anyja szobájában. Ezzel szerintem elárulta magát, tuti nyomogatja az anyját.
2020. nov. 22. 02:44
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
ebből ezt vetted le? 😂 szánalmas vagy, most a bátyám (akinek felesége van) csak azért mert ő is alsógatyában járkál az egész házban most mindenkit "nyomogat"? nem hinném mert arról tudnék, ne legyél már ennyire szánalmas kérlek
2020. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Surányi Poloska? :D
2020. nov. 22. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy mi? 😂
2020. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mihály Laci válasza:
95%
Gyerekkori barátom volt az István és sajnos meg kell hogy erősítsem a pletykákat. Most is kirakott egy videót amiben azzal henceg hogy potencianövelőt vásárolt, szegény anyjának hosszú éjszakája lesz...
2020. dec. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Igen, rendesen kúrogatja a vénasszonyt.
2020. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
91%
Igen, együtt alszanak olykor pedig bejáratja az anyját, főleg fizunapon.
2021. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!