Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mast is zavar amikor mentek...

Mast is zavar amikor mentek egyik haverotokkal es minden ot lepes kozott kop egyet?

Figyelt kérdés
Engem nagyon
2020. nov. 13. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadban dühöngsz vagy szóvá is teszed neki? Lehet abbahagyná, ha már nem veszi észre magát.
2020. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ilyen haverom.
2020. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy bárkid
2020. nov. 13. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel nem lennék hajlandó együtt menni. Az első esetnél megmondanám neki, hogy ha velem van, ezt többet ne csinálja! Ha mégis megteszi, ott hagynám.
2020. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárkim sincs ilyen paraméterekkel.
2020. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen egy ilyen haverom. Amúgy nem zavart, de amikor a lakásunk előtti folyosón is megtette, kis híján felnyalattam vele. :)
2020. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy gondozott tinédzserem, akit épp orvoshoz kellett vinni. Na, ő köpködött mindig, mert, hogy a családjában ez szokás, és a famíliától ezt látta, ő ettől lesz "férfi". Nem lehetett rászólni, mert ideg gondozásra szorult.

Az volt a legszebb, amikor a száguldó busz ablakán kihajolva is kiköpött, és visszahajtotta rá a szél.


Lehet, a te barátodnak is kellene egy ilyen buszos utazás. Csakhogy érezze a "törődést, és szeretetet".

2020. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!