Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható ez a kard/machete?

Megbízható ez a kard/machete?

Figyelt kérdés
Nemrég megtaláltam az interneten ezt a kardot [link] Esetleg aki nagyon ért a kardokhoz megnézhetné. Megköszönném! Szerintem a penge anyaga is jó de viszonylag kezdő vagyok ebben a témában. De szerintem nem lenne rossz választás. Minden véleményt szívesen meghallgatok. A kardot gyakorlásra és otthoni önvédelemre használnám. Törtek már be hozzánk ezért picit rosszul érzem magam amikor senki nincs velem.

2020. nov. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlásra jó lesz, a penge anyaga is megfelelő szerintem. Otthoni önvédelem felől vannak kétségeim. Ilyen helyzetre egy gumilövedékes pisztolyt, gázpisztolyt javasolnék inkább. Valószínűleg a betörő sem fegyvertelenül jön. Azért bozótvágásra, erdei munkára nem használnám.
2020. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem igen.
2020. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!