Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok az gáz ha beszélek...

Srácok az gáz ha beszélek neten 1 csajjal pár napja elhívnám randizni és a randin is megbeszélnénk ugyan azt a témát? Mert már tényleg annyi mindent beszéltünk pár nap alatt hogy ha oda kerül a sor hogy talizunk akkor nem tudok már miről beszélni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én jobban aggódnék azon hogy tényleg lány-e🙂.
2020. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a trollkodást :)
2020. nov. 16. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Annak idején az én pasim is ettől félt, de hidd el, a lánynak is lesz mondanivalója, témái, amit ki tudtok beszélni, és még mindig maradni fog. :)
2020. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy túl sokat agyalsz a semmin, és még kérdést is képes voltál erről kiírni. Lehet, hogy el sem megy a lány a randira. Ennél már csak az a nagyobb gáz, hogy hatalmas választ is adtam erre.
2020. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Srácok én azt kérdeztem hogy szerintetek gáz e ha pl megint megkérdezem hogy mi a hobbija?

A trollkodást mellőzzétek már ennyi emberiség szorult belétek vagy csak otthon az asszonynak fáj a feje vagy mivan veletek? :D

2020. nov. 17. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Haat, szerintem az, ha megkerdezed, hogy mi a hobbija ugy, hogy mar megbeszektetek, az azert gaz, mert olyan, mintha nem figyeltel volna ra elegge, viszont olyat csinalhatsz, hogyha pl tancol, megkerdezheted, hogy jar-e versenyre, miota tancol, vagyis valamit, amit meg nem tudsz rola

De ha pl az amerikai elnokvalasztas mikentjet egyszer mar kiveseztetek, en nem haragudnek, ha ujra felhoznad, mert azert szoban megtobb gondolatot el lehet mondani

2020. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gaz ja! Sztem ne randizzal ha nincs mit mondanod! Akkor minek?
2020. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!