Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan higyjek annyira hogy...

Károly03 kérdése:

Hogyan higyjek annyira hogy az meg is valósuljon?

Figyelt kérdés

Hallottam arról, hogy hittel bármit elérhetsz, hogyan higyjem el azt igazán? Mit csináljak ahhoz?


Normális válaszokat előre is megköszönöm!:)



2020. nov. 17. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

"Hallottam arról, hogy hittel bármit elérhetsz."


Általánosságba kivetítve ez az állítás egy nettó hazugság, szélhámosság, átverés.


Nézd meg hogy van a társadalomba egy halom alsó társadalmi rétegbe tartozó ember, akik elhiszik hogy ők aztán mindent jobban tudnak másoknál, aztán még is ott vannak ahol vannak.

2020. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Végre egy értelmes kérdés. Szerintem kis dolgokkal kezd. Mondjuk a környezeted egyik tagjának segítségét tűzöd ki célul.


Tedd össze a tenyered és koncentrálj arra hogy megtörténik. Azután mond ki, esetleg kinek a nevében kéred.. Krisztus nevében pl.


Zörgessél és kinyittatik.

2020. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

@Konstant


Akkor is működik ez ha Allah-tól vagy Buddha-tól kérem?

2020. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Tenni is kell ám érte. Sokan meg nem teszik

2020. nov. 17. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg minek kell ez a mázas bullshit, persze mindenért tenni kell, meg hinni benne kevés. Abban is lehet hinni magyarként hogy egyszer Amerikai űrhajós leszel, elméletileg nem lehetetlen, de gyakorlatilag minimális az esély ezt elérni.
2020. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hinni azert kell benne, hogy megmaradjon a motivacio a cselekveshez, de alapvetoen cselekedni kell.
2020. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Először is, hidd el, hogy hittel mindent elérhetsz. Hidd el, ez a legfontosabb. Ha ezt nem hiszed el, ne csodálkozz, hogy semmit nem ér az egész.

:-D

2020. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Először is, hidd el, hogy hittel mindent elérhetsz. Hidd el, ez a legfontosabb. Ha ezt nem hiszed el, ne csodálkozz, hogy semmit nem ér az egész."


De könyörgöm miért kell hazudni?

A kéz és láb nélküli ember életében nem lesz bajnok távolugró, bármennyire is hisz benne.

2020. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:

"De könyörgöm miért kell hazudni?"


Én tettem a szöveg után egy vigyort, ha neked ebből nem jön le semmi...

Hát mindegy, én megpróbáltam.

2020. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha reális a cél elérhető, ha nem reális, akkor egy nap 24 órán át gondolhatsz rá, de nem sikerül majd.

Reális cél, jó terv, tett és hit. Ekkor sikerülhet.

2020. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!