Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak / mit tegyek?

Hogyan tanuljak / mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy olyan iskolába jàrok ahol már elsőtől kezdve egy másik nyelven tanitanak minden tantárgyat ami elég nehéz ugy és harmadikban pedig már plusz nyelvet tanitanak mellé amivel még nincs is baj igazábol a jegyeimmel lennének egészen 4.ig jok voltak és csak egy 3-asom lett a bizonyitványomba azis 3.-ban valahogy át mentem a felsőbe és rossz jegyeket kaptam a Matek mindig is nehezzebb volt de nem ennyire Matekbol kaptam meg első hetekben egy kettest! A szüleim nagyon nem örültek de elnézzték nekem mert tudjak hogy nehéz aztán jöttek a másik rossz jegyek hármas irodalomból meg nyelvtanból amikből jó is vagyok! Nagyon nagyon bűntudatom van hogy elrontottam pedig nagyon sokat tanultam rá az anyukám is ezt mondta de a dolgozzat mégsem sikerült olyan jól aztán Földrajzból is kaptam egy egyest meg egy kettest nagyon szomorú voltam féltem hogy megbukok és akor onnantol már a szüleim is elgondolkozztak hogy nem e lenne jobb helyem másik iskolában én ezt nagyon nem szeretném nagyon sok ott a barátom meg nagyon jó iskola . Elhatározztam hogy javítok de félek nem sikerül és akor évvégén át visznek másik iskolába . Valaki már esetleg váltott iskolát vagy rosszul indult a jegyeivel de jók lettek?

2020. nov. 17. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem foglalkoznák a barátaimmal, mert nem lesznek melleted örökkè, ez a te èleted! Ne a barátok legyenek az elsõk hanem a tanulmányaid. Ne fèlj az újtól! Èn is fèltem mikor közèpiskolás lettem, ès sokkal jobb, mint az elött volt. Nem kell tartanod a változás miatt hogyha tudod az csak jót hozhat neked. Ès egy olyan iskolában ahol idegen nyelven tanítanak mindenfêlèt az sem teljesen jó, gondolok èn itt az irodalomra, törtènelemre, a magyarnyelv az teljesen kimarad... Sokkal jobb lenne egy anyanyelvű iskolában tanulnod szerintem.
2020. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van köszönöm a jó tanácsokat!Viszont ebben az iskolában ugyanugy megtanitsák az irodalmat a nyelvtant magyarul! De csak ezt a kettőt tanitsák magyarul a történelmet viszont németül,angolul tanuljuk magyarul nem
2020. nov. 17. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Látod... Szerintem a törtènelem az egyik legfontosabb tantárgy. Èrettsègi tantárgy is. Jobb lenne iskolát váltanod ha folyamatosan rontod a jegyeid valószinű hogy az idegen nyelv miatt. A barátaiddal meg tarthatod a kapcsolatot facebookon is.
2020. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!