Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Exbarátnőm tartozik pénzzel,...

Exbarátnőm tartozik pénzzel, feljelenthetem emiatt?

Figyelt kérdés

felköltöztem hozzá Pestre saját albiba míg ő munkanélküli volt, ráadásul miután el is kezdett dolgozni jött a korona vírus és megszűnt a munkahelye egy időre stb.


míg felköltöztem kifizettem 2 hó kauciót, +1 első hót amíg igazából be se költöztünk, majd utána 1 hónapot megint kifizettem, és utána fél hónapot (a másik felét ő) majd utána szétmentünk.


ő tőle kierőszakoltam hogy adjon meg egy előleget, ez a 2 havi kaució volt, amit visszaadott, majd később kifizeti a fennmaradó összeget részletekben. így még tartozik nekem az első félhavival amiben nincs rezsi + egy rezsis félhavival

ez összesen 120 ezer forint.

az ő nevén van a lakás most ő lakik benne, a pénzt én küldtem át utalással neki majd ő a tulajnak tehát van bizonyíték hogy tőlem jött a pénz, és hogy 2 havi kauciót visszaadta.


őszintén szólva nagyon nem szeretném ezt megtenni mert elég szarul érzem magam hogy ilyet kell tennem, de egyrészt letiltott mindenhonnan anélkül hogy szólt volna hogy nem fogja kifizetni, illetve azóta nincs munkahelyem a költözés miatt, így pénzügyileg eléggé megjártam (míg ő azóta is dolgozik)


szerintetek jelentsem fel? és ha igen mit kell tennem majd a továbbiakban? természetesen még előtte megpróbálom egy másik telefonnal vagy valamivel figyelmeztetni hogy ha semmiképp sem adja meg akkor ez lesz.



2020. nov. 17. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem bizonyíték, mert azt nem igazolja, hogy kölcsönről volt szó, csak azt, hogy adtál neki pénzt.
2020. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te is ott laktál, fizettél. Nem tudod bizonyítani, hogy nem kölcsön adott készpénzben és azt utaltad vissza vagy hogy szóban miben állapodtatok meg a fizetést illetően aa nincs róla papír. Szóval az csak egy utalás 11-nek igaza van nem bizonyít semmit. Ha vissza akartad kapni akkor miért nem papíroztátok le? Vagy megérti és akkor ok, vagy nem és akkor meg amúgy is mindegy.


4-es baromságot beszél ezt a pert nem nyerheted meg, szóval ne is kezdj bele 120-ér, mert milliókat fogsz ráfizetni és az ő ügyvédjét is fizeted majd, mert hogy vesztesz az biztos. + rá megy vagy 3-4 éved. 120 ezer nem pénz ennél többet is fogsz bukni az életben.

2020. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!