Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az értékeléseknél...

Szerintetek az értékeléseknél lenne értelme az értékelő válaszhasznossági %-át is megjeleníteni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az értékelés értelmét sem látom. Legfeljebb annyiban, ha valaki

rendszeresen sértő tartalmakat közöl, azt szankcionálandó.

Amúgy érdektelen, hogy hány %-ot mutat a mérce.

2020. nov. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 GepEpito válasza:
46%
most már egy napja elégé aktívan használom ezt az oldalt és egy problémát találtam csak vele: oldallépegetés. Tehát ha sok válasz érkezik egy kérdésre, sok aloldal lesz amire mindegyikre külön kell kattintani. Hát nem lnne jobbh a az egész oldal egy oldal lenne? És szerintem nincs félig jó válasz. Vagy jó, vagy nem. Én azt csinálnám mint a youtube. és mivel hogy itt elégé sokan tesznek fel kérdést, sokan reagálnak, ezért az időkorlátozást is feloldanám, mert van olyan hogy egy perc alatt írsz 5 választ.
2020. nov. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Az értékelésbek van ertelme. Pláne ha egy vérpistike ír valami baromságot a Számítástechnika kategóriába, mert nagy szakinak érzi magát, szegény kérdező meg utána megy...


Csak alacsony szinten vannak korlátozások, hogy a trolloknak ne legyen olyan könnyű dolgok.


#kérdező

Nemigazán lenne értelme. Mégis mivel közölne úgy több használható információt?

2020. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Szerintem annak lenne értelme, ha a válasz hasznosságát csak a kérdező minősíthetné, - nem a ketrecből internetre szabadult lelkileg torzszülött barmok hada. A kérdezők viszont - a bevett szokással szöges ellentétben - megtisztelhetnék azzal a válaszadókat, hogy visszajelzést küldjenek a válaszokra! -Annak semmi értelme, hogy válaszolnak az emberek a kérdésekre, a kérdező meg szarik a válaszokra!
2020. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

#4


Mi értelme van annak, ha csak az értékel, aki semmit se tud a témában? A kérdező azért kérdez, mert meg akar tudni valamit, szóval men tudja eldönteni, hogy XY válasz fals információt tartalmaz-e vagy sem.

2020. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 Jobban lehetne látni,hogy az adott témakörben milyen válaszokat adott (ért hozzá) ,vagy nem komolyan veendő
2020. nov. 18. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
A mérvadó az, hogy a KÉRDEZŐ SZÁMÁRA hasznos volt-e a válasz, - a többi csak arra jó, hogy az emberek boldogan rugdalhassák egymást név nélkül!
2020. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!