Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menstruacio alatt es utani...

Menstruacio alatt es utani haspuffadas normalis?

Figyelt kérdés

Annyira durvan felpuffadt a hasam, hogy mar attol tartok tenyleg terhes vagyok, hiaba mondta a doki, hogy nem vagyok az. Olyan kerek. Ez furan hangzik de ugy bugyborekol a hadam es a mehemnel is erzek valamit. Megmutattam baratnomnek, aki mar szult, azt mondta neki 10 hetesen volt ilyen a hasa, ugyhogy elbizonytalanodtam. Viszont volt menzeszem ahogy szokott lenni, es tobb tesztem is negativ. Hetfon lett vege a mensinek es azota annyira puffadok, szekletrekedesem is van es az oldalam szur.

Nem tudom ez normalis?


2020. nov. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
koronavírus.
2020. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire durván puffadsz, azt nem nevezném normálisnak. Valamennyire víz visszatartással jár, de az el szokott múlni menses után.

Szerintem, nézesd meg magad, de legalább telefonon konzultálj egy dokival. Lehet más is a háttérben.

2020. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most sikerult wc- re menni. Mar kevesbe erzem a puffadast, de meg hallatszik a bugyborek hang. 😂
2020. nov. 19. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor simán lehet széltől puffadás, illetve bélmozgás / bélhangok. Örülök, ha jobban vagy.
2020. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ugyanez van
2020. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!