Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2-3 napot írnak, 1 hete nem...

2-3 napot írnak, 1 hete nem jött meg a csomag. Tegnap koradélelőtt írtam emailt, amire még nem jött válasz. Rendelhetek új helyről vagy bármikor hozhatják?

Figyelt kérdés

Kvázi szétesik már alattam a szék, 1-2x kijött az egyik görgő és majdnem estem egyet, de a parkettám már nem bírja sokáig a gyűrődést. Előző hét szerdán, 11-én lett megrendelve. Mondjuk oké, csütörtökön látták, de akkor is ott van a péntek, következő hétfő, kedd, szerda, csütörtök és a mai nap.


A freemail bontatlan levélnek mutatja az emailt, amit küldtem. Elegem van.


Rendelhetek máshonnan széket, nem lesz bajom belőle így, hogy már 2 napot késnek és semmi reakció vagy előre tájékoztatás bárhogyan, hogy elnézést, nem 2-3 nap lesz? Nem akarom, hogy rendelek máshonnan, aztán következő héten csönget a futár, hogy hello.


2020. nov. 19. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Online rendelés esetén az átvételt követő 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz. Én mondjuk nem e-mailezgetnék, ha láthatóan nem reagálnak, inkább telefonálj. Ha esetleg még fel sem adták, akkor egyből le is mondod, ne furikázza a futár feleslegesen.
2020. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!