Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik igazi mágia?

Szerintetek létezik igazi mágia?

Figyelt kérdés
Olyan mint például a lebegtetés vagy a teleportálás vagy a tárgyak eltüntetése és vissza hozatala?
2020. nov. 20. 12:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Például mint Dynamo!
2020. nov. 20. 12:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1/1 A kérdező kommentje:

Például mint Dynamo!


Ő sem csinál semmi olyant, amelyre bárki más nem lenne képes. Nem rendelkezik természet feletti képességekkel.

2020. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

azt nem tudom , hogy igazából létezi e , de ez a buddhista pap levitál.


https://www.youtube.com/watch?v=Y6OwIjucs00

2020. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magia az a tudomany, amit nem ertunk. Dynamo sem varazsol, csak megteveszt, atveri az erzekelesedet, illuziokat kelt kulonfele trukkok segitsegevel, amik neha csak filmtrukkok: https://www.youtube.com/watch?v=_sTGQcBaS_k
2020. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenben hiszek, de a mágiában épp nem. Trükkökkel bármit eltudnak hitetni a naivakkal.
2020. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja a roxfortba 🤣
2020. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a roxfortba 🤣 az meg milyen büdös sajt :-)
2020. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik, nálam legalább is működik, de csak spontán! Például volt, hogy egy tejszínes dobozka füle letört és kiskanállal nyomtam be de közben arra gondoltam jó volna ha nem lenne hangos, mert hajnal volt és aludtak a többiek és a kutya is aki tuti el kezd ugatni ha erre kell fel. És a szemetesben lévő üres régi kipukkant. Szerencsére nem ébredt fel rá senki. Vagy olyan is volt, hogy kirepült egy főzőkanál egy csuporból mert arra néztem. Felrepült vagy másfél méter magasra. Vagy akartam találni egy pénztárcát és találtam egy órán belül. Vagy nézegettem a kerékpát külsőket és másnap ott volt a ház elött ugyanaz a típus, méret és hátsógumi amit nézegettem vadonat újonnan. És még jópár, a lényeg az, hogy spontán általában.
2020. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!