Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ami értelmes...

Szerintetek mi az ami értelmes kérdésnek számít?

Figyelt kérdés
Ha csak trollkodni akarsz, ne válaszolj! Jöjjenek az értelmes emberek!

#értelmesemberek #átlagoskérdés.
2020. nov. 20. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem.
2020. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ettermes kerdes? :) Gondolom ahol a kiszolgalas vagy a kaja a tema … eleg ettermes volt? :D
2020. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek trollok, de ne foglalkozz velük megszokhatuk hogy ilyenek vannak ezen az oldalon, nincs fêny árnyèk nèlkül. Szerintem egy èrtelmes kèrdèsnek legyen valóság alapja,legyen benne tènyleg megválaszolható elem. Sok olyan kèrdès van amit csak unalomból irnak ki, ès ezekbõl tènyleg elgem van. Hamár a normális kèrdèseknèl tartunk, normális válaszokat nem igazán lehet kapni. Èn azt mondom már RITKA az olyan aki normálisan válaszol valamire.
2020. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ritka az értelmes válaszoló is. Nézzük meg például a négyest. Egyből kötekszik, más válaszolókra reagál, holott ez elvileg ugye tilos, a helyesírása katasztrofális, majd megállapítja, hogy ami neki nem tetszik, az az értelmetlen, mintha ő lenne az isten. Valóban ritka a normális válaszoló.
2020. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves 5. Válaszoló.

1.nem kötekszem ez tèny, tènyleg normálisan kèrdezett erre meg ezt irják, te nem tudom mit irtál volna, ès èn kötekszem?? Akkor te mègis mi a fenèt müvelsz?? Xd

2 a helyesírásom lehet nem hibátlan mivel tudod emberbõl vagyok nem Istenbõl mint ahogy irtad xd szoktam hibázni, viszonylag gyorsan irok ès lehet hogy egyszer kètszer elirok dolgokat.

3. Nem vagyok Isten, èn nem állitottam, te állitod.

4. IGEN Valóban ritka.

2020. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves #4#6! Köszi a válaszodat. Ritka itt aki értelmesen tud válaszolni a kérdéseimre. Kedves #5! Én már rengeteg hozzád hasonló kommentet láttam, és attól még, hogy valaki beírja a véleményét nem kötekszik. Amúgy köszi az értelmes válaszokat. :)))))
2020. nov. 22. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
4/6 vagyok. Köszönöm a megèrtèsed. Nèha anyira ki tudok akadni az ilyen embereken. Hogy már tènyleg nem tudok mit hozzá szólni.
2020. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De azért valamit csak muszáj, mert összedőlne a világ, ha egyszer csendben maradnál. :)
2020. nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8/igy van, akkor mèg hogy összedölne ha az olyanok mint te csendbe maradnának
2020. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Haggyátok már abba! Valaki a kérdéssel kapcsolatban?
2020. nov. 23. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!