Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a jelenséget?

Mire véljem ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Nagyon fura dolog történt velem ma. Még soha nem volt ilyen, de annyira meglepett, hogy már szó szerint lehidaltam és nem tudtam kit kérdezzek.

Azt tudni kell rólunk, hogy nem vagyunk gazdagok, de nem is éhezünk, mindenünk megvan. Ezért is csodálkoztunk a ma történteken a párommal.

Egy 10 emeletes tömbház 2-ik emeletén lakunk és közvetlen az ajtónk előtt találtunk egy méretes dobozt, amin nem volt cetli meg hasonlók, de tele volt mindenfélével. Voltak benne gyümölcsfélék, zöldségfélek, liszt, tojás, cukor..nagyon sok fajta élelmiszer. Nem mertünk velük mit kezdeni, mert nem tudhatjuk, ez kitől van és miért. Fogalmunk sincs, hogy ez jófejség valakitől vagy szivatás, vagy esetleg valami méreganyag benne. Szerintetek szóljunk a rendőrségnek, vagy engedjük el (dobjuk ki) , esetleg fogadjuk el? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

27/N



2020. nov. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Én csak simán odébb rúgnám. Nem az enyém, akkor meg nem foglalkozom vele - de ne is álljon az ajtóm előtt. Majd valaki úgyis ellopja előbb-utóbb.
2020. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én sem fogadnám el. Az ember ne így akarjon jót tenni.
2020. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szerintem vissza teszem ahol volt. Nem foglalkozom vele. Nem is értem az egészet.
2020. nov. 21. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nektek hozták ajándékba, gondolod, hogy egy szándékos mérgezés miatt ennyi mindent küldtek volna? Esetleg hívd fel az önkormányzatot, hátha tudnak róla.
2020. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!