Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TATA EÖTVÖS Hány ponttal...

TATA EÖTVÖS Hány ponttal kerültél be ha bent vagy?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem oda mentem, de egy jó átlaggal és egy 55 pontos felvételivel már be lehet kerülni. De inkább pontban mondanám. Szerintem olyan 210 pontot ha összeszedsz, akkor már jó esélyed van. Tehát ha 4-es, 5-ös tanuló voltál általános iskolába, és írsz egy átlagos felvételit, akkor már bent vagy.
2020. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly 212 pont volt a legalacsonyabb ponthatár, ez a németre és a humánra volt elég. Eggyel kevesebb osztályt indítottak és rengeteg volt a jelentkező, ezért lettek magasabbak a ponthatárok. Az angolon volt a legmagasabb, 230 körül.
2020. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Az 1-es válaszra annyit mondanék, hogy nem volt elég még kitűnő bizonyítvánnyal sem az 55 pontos felvételi.
2020. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
#3 lehet kicsit keveset mondtam. Bár volt olyan osztálytársam, aki kevesebb pontot ért el, és fellebbezéssel bekerült. Szóval elég, csak kell hozzá egy jó fellebbezés. Arra meg inkább nem mondok semmit, ha valaki kitűnő tanuló, és képes egy 55 pontos felvételit írni. De továbbra se én vagyok a legmegbízhatóbb forrás, mert nekem nem kellett azon izgulnom, hogy egy ilyen színvonalú gimibe bekerülök-e. Csak annyit tudok leírni, amit volt osztálytársaimnál tapasztaltam.
2020. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy számolj, hogy a bizonyítvány kevésbé mérvadó, azzal max 100 pontot lehet szerezni. Az írásbeli ponrszámát duplázzák, így azzal 200 pont gyűjthető. Tehát ha mondjuk 4-es volt az átlagod az 80 pont, tehát felvételin 70 pont körül kéne írni.
2020. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Hát, pedig az ideiglenes listán meg lehet nézni, hány kitűnő tanuló írt 15-20 pontos felvételit....
2020. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!