Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menyi idő alatt tudok felkészü...

Menyi idő alatt tudok felkészülni a középszintü infó érettségire?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
10 hét
2020. nov. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2020. nov. 24. 01:51
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

persze!

ha van hozzá affinitásod akkor menni fog.

mondjük elég sokat kell tanulni, de hát (félig-meddig) karanténban meg lehet csinálni.

hajrá!

2020. nov. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Napi 4 óra elég az érettségig?
2020. nov. 24. 05:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom neked mennyi lesz.

Én 10-ikben csináltam meg, különösebb felkészülés nélkül.

2020. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tedd fel ezt a kérdést közoktatás kategóriában, ez itt a közlekedésé.


Senki sem tudja megmondani NEKED mennyi idő kell hozzá. Én 1 nap alatt felkészülnék, de 15 éve informatikusként dolgozlm. Szóval, hogy te milyen szinten állsz, csak te tudhatod.

2020. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát ez az..nem derül ki a szellemi színvonalad..

Gondolom az angolt vágod, sőt, van róla bizonyítványod...kérdés beszélgetni tudsz-e, vady ami fontos még ezen belül az amerikai-angol. Ha most elkezded a felkészülést, átran érettségizhetsz. Nem tudni mi lesz akkorra. Lehet, hogy picit könnyítenek rajta, bár az később az életben megbosszulja magát


Ha csak a feladatokkal foglalkozol, akkor a napi négy óra pont elég(és fárasztó)


Sok sikert.

2020. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz. Ha tudod használni az office programokat, tudod mi hol van és hogyan működik, akkor szerintem nem igényel nagy felkészülést. Az oktatási hivatal oldalán meg lehet találni az előző évek feladatsorait, ott láthatod, hogy igazából pontokba van szedve, hogy mit kell csinálnod. Ha azokat követed és jól végre is tudod hajtani a feladatokat, akkor nagy baj nem lehet. Nem nagyon kell hozzá gondolkozni, logikázni sem. A szóbeli pedig ugyanolyan mint bármely másik, meg kell tanulni a tételeket és van egy gyakorlati feladat (ami alatt olyanokra kell gondolni, hogy pl. hozz létre egy mappát, küldj el egy emailt és ilyesmi).

Én úgy érettségiztem informatikából középszinten, hogy 9-10.-ben volt heti 2 informatika órám (emelt, de igazából ez nem számít) és ennyi. Ebben a két évben vettük a szövegszerkesztést (~word), táblázatkezelést (~excel) és prezentáció készítést (~powerpoint), itt a készülés pedig igazából annyi volt, hogy feladatokat oldottunk meg. A tanár megmutatta mi hol van, hogyan kell használni és együtt is gyakoroltunk, de szerintem ez nem feltétlenül szükséges, mert a neten is csomó anyag van hozzá és még a programban is van súgó. Majd az utolsó két évemben már nem volt infó órám, úgyhogy másik osztályokhoz mentem be csupán 1-1 órára, amin vették az adatbázist és a weblapot. Aztán az infó érettségi előtti napokban gyakoroltam egy kicsit az előző évek érettségi feladatlapjaival. Azt hiszem 96% lett a végeredmény.

2020. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha megvan hozzá a megfelelő anyagod, akkor 10 hét napi 4 órával bőven elég :)
2020. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy tanév alatt heti 2x3 tanórával meg heti 3-4 óra készülgetéssel készültem fel tavalyelőtt. 96%-ot írtam, azelőtt nem sokat tudtam infóból (csak a Word alapszintű kezelése ment). Nem nehéz.
2020. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!