Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mit adtok karácsonyra...

Kinek mit adtok karácsonyra illetve mennyit szántok az ajándékra?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minthoyg egyetemista vagyok, nekem általában nincs több pénzem 1000ft/főnél, szóval inkább kreatív és jelképes ajándékot szoktam venni.
2008. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanulok még, nincs sok pénzem. Szülőknek általában valami apróságot veszek, persze olyat, aminek azért örülnének, vagy szükségük van rá. Nagyszülők minden karácsonykor kapnak egy fénykép összeállitást rólunk unokákról, ennek nagyon szoktak örülni , és szerintem másra nincs is szükségük. Komolyabb ajándékokat csak a páromnak és az unokahugomnak veszek, mivel ők állnak hozzám a legközelebb.
2008. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a gyerekek kapnak "nagyobb" értékben: egy Mariposa Barbie, és egy Eperke és Habcsók plüss, katicás nagyítók, Rubik kockák, katicás egyensúlyozó játék, pörgettyűk, katicás-méhecskés malom játék, hógömbök, meg még valami társasjátékot.

Unokahúgaimnak, öcséimnek gyerek epres parfüm, Rubik kocka, pörgettyűk, nagyítók.

Szülők, tesók pedig saját készítésű potpourrit kapnak... :)

2008. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

A férjemmel mi már évek óta nem veszünk egymásnak ajándékot karácsonyra. Nem látjuk értelmét, hogy felesleges dolgokra kidobjunk egy csomó pénzt. Ha valamit szeretnénk, akkor azt év közben is megvesszük egymásnak.

Csak a kislányunknak veszünk ajándékot, rá 15.000-20.000Ft-ot szoktunk költeni, de nem csak játékot veszünk, hanem ruhákat is.

2008. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi párommal mind a ketten dolgozunk ugyan, de megbeszéltük hogy max. 1500 ft-értékeben kap mindednki. Még így is sokba fog kerülni, mire mindenkinek megveszünk mindent, és emellett külön figyelünk azokra is akiknek névnapja, vagy szülinapja van. Törekszünk arra, hogy használható, aranyos legyen a meglepi, és hogy örömet okozzunk mindenkinek. Én pl. mindenkinek csinálok gyöngyből egy kis állatfigurát. Ez lesz a csomagoláson a dísz. Az ilyen dolgoknak nagyon tudnak örülni. :)
2008. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mi max. 1000 Ft/fő. Vagy még annyiért sem, pl. fürdősó 300 Ft-ért. Megbeszéltük, hogy kb. pezsgő értékbe.
2008. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12 vagyok, nem magyarországi, de azért írok árakat (ft-ban is)

Anyu: üvegtál, dezodor, zokni. 700 dinár, 2100 ft

Apu: Ferrero desszert, zokni. 1100 dinár, 3300ft

2 legjobb barátnőm(12-12éves): dezodor, csoki. Összesen 400 dinár, 1200 ft

2 unoknővérem, idősebb unokahúgom(13-13-11éves): dezodor, csoki. Összesen 600 dinár, 1800 ft

Fiatalabb unokahúgom(8éves): plüssjáték, csoki. 200 dinár, 600 ft

Nagymamám: poharak, 300 dinár, 900 ft

Nagybátyáim (2-en): Meggyes

2009. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

desszer. Összesen 300 dinár, 900 ft

Unokatesóm anyuja: dezodor, 150 dinár, 450 ft


Ennyi :) Kicsit sok, de nekik mindent. Em egyik nagybátyámnál a feleségével együtt a meggyes desszert, mivel ő nem jön ide. Másikuk itt lesz, ezért kap külön ajándékot . :)

2009. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!