Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiúk mikor nőnek a legnagyob...

A fiúk mikor nőnek a legnagyobbat? És mikor érik el a végleges test magasságot? 16 éves kortól mennyit nőnek? Tapasztalatok ki mikor nőtt a legnagyobbat és mikor ált meg a nővésben

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb 20 éves korunkig növünk folyamatosan. Ennek a megfelelő táplálék stb elég sokat tud rátenni. Én 14 évesen 150 cm körül voltam, most 176 cm. kb 17-18 évesen kezdtem el jelentősebben nőni, amikor sportoltam is. Ezt elég sok minden befolyásolja.

off pléda: Egyik rokon kisfiú kb 5 éves koráig szopizott, utána sportolt és tényleg jó sokat étkezett, kb 2 méter lett úgy, hogy a szülei se annyira magasak. Genetika is közre játszik, de a sokáig szoptatás, a mozgás és a megfelelő étrend eléggé elősegíti.

2020. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hányszor fogod még ma feltenni ezt a kérdést?

Mondtam már, hogy lehet varázsló is!


ne foglalkozz azzal, hogy mekkora vagy. Ezen nem tudsz változtatni!

Foglalkozz azzal ami érdekel és azt csináld 110%-osan!

2020. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak szól azért tettem ma fel ennyiszer mivel eddig úgy gondoltam h nem jól fogalmaztam meg na mind1 de izgat a magasságot ugyan is eddig salyat testsulyos edzést végeztem de el kezdtem focizni is és már alapból nb1 be rakták be és azt mondták h nagy tehetség vagyok de én mondtam azért még szeretnék nőni 10 15 cm mert jobban érzem magam a pályán és amúgy nem akarok óriás lenni max 175 vagy 180 max
2020. nov. 25. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én esetemben 15-17 éves kor nőttem a legtöbbet. 14 évesen 177 cm voltam, 15 évesen kb. 183, 16 évesen 188, 17 évesen 194, utána lelassult a folyamat és 24 éves koromra elértem a 201 centit.
2020. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltetted ezt a kérdést vagy 4-szer egymás után. Minek zavar ez ennyire?
2020. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!