Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki elmúlt 16,ès nagykor...

Ha valaki elmúlt 16,ès nagykorusitani szeretnè magát, akkor az hogyan működik?! Menyi idő múlva kap engedélyt, vagy elutasítást?! Szülői bele egyezés kell?! Menyi bele szólása van a szülőnek?! Hogyan zalylik le?!

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget előre!

2020. nov. 26. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülői hozzájárulás kell, így teljes beleszólásuk van. Erre jön még a gyámhatóság engedélye.

Ha a házasságkötésre gondolsz:

[link]


Ha a szülői ház elhagyására:

[link]

2020. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.✅

Nem sértésképp, de megtudhatom, miért szeretnéd ezt kedves kérdező ? A kulcsszavaidból ítélve nagyon sietsz felnőni! 🙄 Bárcsak még 16 lehetnék...

2020. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedved 2,kommenelő,nem sietek a felnőtè válásal.. De ithon már nem birom.. Tovább... Durva gondjaim vannak ithon is ès suliban is.. Ezért szeretnèk elkoltozni az egyik ismerősömhez pestre ès ott újra kezdeni a sulit... Mert amien szakon vagyok az nem az èn stilusom... Nehèz...

Őhm nagyon durva dolgok törtèntek velem ithon... Ès tényleg már nem birom...

Ezért más lehetőség után kerestem ès ha sikerül akkor valóra váltóm..

2020. nov. 28. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Sikerült nagykorúsítanod magad?


Már nem laksz otthon? Már nem történnek veled nagyon durva dolgok?

2023. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jesszus!

(Tudom, már régi kérdés...de akkor is...)

márc. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!