Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GTA5 onlineban tudok vásárolni...

GTA5 onlineban tudok vásárolni repülőgépet hangár nélkül?

Figyelt kérdés
Az lenne a pontos kérdésem, hogy ha megvásárolok hangár birtoklás hiányában egy repülőt vagy többet, akkor az elveszik e, vagy bármikor le tudom kérni addig amíg vásárolok egy hangárat ahol aztán majd tárolhatom őket?

2020. nov. 27. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy tudsz venni, csak akkor a Pegasus-tól kell lekérni. De ha nem így működne, akkor vásárlásnál kiírna, hogy valami gond van, olyan nincs, hogy csakúgy elmegy a levesbe a pénzed.


Nekem olyan is volt, még PS3-on, amikor még csak 2 ingatlanod lehetett, hogy a garázsomat lecseréltem egy házra, amihez kisebb garázs tartozott, ezért eltűnt az egyik kocsi is. Pár hónappal később mikor visszacseréltem a házat egy nagyobb garázsra, újramegjelent az eltűnt autó.

2020. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen.
2020. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!