Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobb legyen...

Mit tegyek, hogy jobb legyen a hangom?

Figyelt kérdés
Nem énekelni szeretnék, mielőtt valaki ezt hiszi. Csupán nem szeretem azt a hangom, amit visszahallok felvételről. Olyan parasztnak tűnik valamiért.
2020. dec. 1. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél 3 perces lágy tojást. Persze a lényeg inkább az hogy más "stílusban" próbálj beszélni.
2020. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Ez mire jó? Wtf?
2020. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt mintha én írtam volna. Kb olyan mintha egy német anyanyelvű kiköltözött volna egy szabolcsi kis faluban, és ott tanult volna meg magyarul. Szörnyű. Pedig ha magamat hallom beszéd közben egyáltalán nem tűnik fel, vissza viszont nem bírom hallgatni, és ások is megkérdezték már, hogy te magyar vagy? Mert olyan akcentussal beszélsz. Mondom nem, én így beszélek sajnos XD
2020. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!