Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem fogadnak a fogorvosnál? ...

Nem fogadnak a fogorvosnál? Nincs fogászati ellátás?

Figyelt kérdés

Júniusban elmentek szabira augusztusba tudtam újra kapcsolatba lépni velük.

Októberre adtak egy időpontot ahonnan hazaküldtek (mivel egy fogamat mellette kihúzták)

Telefonáltam gondolván talán januárra adnak.

Nem adtak.


Én nem tudom de kicsit felháborító az egész.

Egy év kell hogy el tudjak menni fogorvoshoz!!!


Júniusba még nem volt második hullám.

Maszekon persze biztos mehetek.

Hol tehetnék panaszt?

Én úgy tudom fogadniuk kell akit tudnak leráznak?


Mi lenne ha ők sem kapnának kenyeret a boltba a vírusra hivatkozva?


2020. dec. 2. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Minket sem fogadtak.

Egyedül a fülèszetre lehet bejutni de azt is csak úgy ha 1 hèttel elötte telefonálsz.

A nènyèm szívfájós, tegnap rosszul lett ès nem fogadták hogy õ koronás stb. Aztán ma elájult ugy "engedèlyeztèk" hogy holnap menni tudjon.

A kistesóm is náthás, telefonon kell beszèlni az orvossal, gyógyszert nem ír! Csak annyi mond maradjon otthon erre a hètre... Hát persze magától mintha meggyógyúlna gyógyszer nèlkül...

Esküszöm meg lehet halni akkor sem csinálnak semmit ezek a nagy "orvosok", akármi bajod legyen egybõl a koronavírus

2020. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is elküldtek az sztk-s rendelésekről, már ha egyáltalán felvették a telefont, pedig 2 különböző városban is mehetnék elvileg lakhely és bejelentett tartózkodási hely alapján... elviselhetetlen volt a fájdalom, szóval elmentem végül egy magán rendelésre, és ez volt életem legjobb döntése, amit csak tehettem.. bár nem olcsó, de minőségi és ami még annál is fontosabb - fájdalommentes ellátásban részesültem, és megtaláltam azt a fogorvost, akihez félelem nélkül fordulhatok bármikor.

Ha az sztk-n múlott volna meg is halhattam volna a fájdalomban.

2021. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SZTK-ban félévre kaptam időpontot, odamentem, betegség miatt elmaradt a rendelés. 4 hónap múlva kaptam ismét... akkor elkezdtem ordítozni a nővel az ablak mögött, odajött az őr, a nő közben szólt valami főorvosnak és 5p múlva a fogorvosi székben ültem és elláttak.
2022. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!