Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A The Office (A Hivatal) c....

A The Office (A Hivatal) c. sorozat 5. évadának várható szinkron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sorozatbaráton nézem, és az 5. évadnak még nincs szinkronja. Valaki esetleg tud valamit róla?

2020. dec. 3. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
10 éve (egy 2010-es torrentpackot találtam a 4 szinkronos évaddal) nem jelent meg új szinkronos kiadás a sorozatból, el kell engedni a lehetőségét. A sorozat is 7 éve véget ért, és nem adtak le 4 évadnál többet nálunk.
2020. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, a 10. évadig Sorozatbaráton elérhető felirattal, de a szinkront nagyon szerettem... Azért köszönöm!
2020. dec. 3. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még érdekel, Ncore-ra most került fel az összes rész magyar szinkronnal, bár ez újabb szinkron, így sok szereplőnek más a magyar hangja, szerintem így nem az igazi, de így is élvezhető.
2023. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem
2023. márc. 12. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!