Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek?? Elmodnjam anyámnak??

Mit tegyek?? Elmodnjam anyámnak??

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó hogy apám azt hitte hogy alaszom, de közben nem. Ès hallottam ahogy egy nõvel beszèlget telefonon. Olyanokat mondott hogy " nekem könnyen pörög a nyelvem,mikor találkozunk, jõvõre zöld út van, szeretem a hangod " ès megkèrdezte hogy ott kint (külföldön) ahol ez a nõ èl menyit keresne az õ munkájába ( mármint ha apám kimenne)....

Elmondjam anyámnak..

Az tèny hogy a kapcsolatuk nem valami fênyes de már 20 ève házasok.... Ezek jelek hogy apám komolyan elfogja hagyni anyámat..

Kètsègbe vagyok... Kèrlek adjatok tanácsot..


2020. dec. 4. 14:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*Elmondjam
2020. dec. 4. 14:56
 2/6 anonim válasza:
93%
Első körben lehet érdemesebb lenne apukáddal beszélni. Mondd el neki, hogy hallottad és szeretnéd, ha tisztázná, hogy ez mit jelent és mik a szándékai, mert nem csak anyukádat érinti a dolog, hanem téged is. Illetve neki kellene beszélnie anyukáddal is, őszintének lennie.
2020. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod.

Ajh nagyon nehèz most ez...

Apukámmal beszèltem. Kèrdeztem hogy komolyan gondolod ezt az egêszet... Nem kaptam választ csak hallgatott.. Nem egyedüli gyerek vagyok, van egy õcsèm is. Ès csak anyi volt a kèrdèse hogy elmennèk e vele ha választanom kellene.

õszinte leszek... Nem hiszem hogy elmondaná neki saját maga, fèlek egyszer csak elfog tünni... Most meg ez az egèsz hogy hallottam is...

2020. dec. 4. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg apukádat, hogy közölje anyukáddal. Ha nem hajlandó, akkor meg mondd el neki szerintem.

Inkább legyen most egy nagy vita és készüljön fel mindenki lelkileg, minthogy egyszer random eltűnik és azt se tudjátok hova ment.

De a legjobb az lenne, ha erőt venne magán és közölné. Tartozik ennyi őszinteséggel nektek. Nem érdemli meg, hogy falazz neki.

2020. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő ezt már eldöntötte. Nincs mit tenni.

Én adnék pár napot és ha akkor sem mondja el magától akkor én mondanám el. Mert a hallgatás ebben az esetben egyenlő a hazugsággal. Én nem tudnám eltitkolni.

2020. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ❤️😞

Várok mèg 1 napot. Azóta is nyom ez az egèsz lelkileg.

2020. dec. 4. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!