Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mi lehet...

Mit gondoltok erről? Mi lehet a baja ?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek ( lány ) van egy távkapcsolata, egy 30x éves ferfival. Néha találkoznak, de augusztusban találkoztak utoljára, mert a férfi fotós és nem ér rá annyira, a lány pedig a vizsgáira készül. Viszont a férfi hetente kétszer ír neki , de közben posztol fbre. Ismerősöm nagyon szomorú :((


16/L


2020. dec. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy az ismerősöd nagyon naív. A pasi nem akar tőle semmit, csak tartalékosnak tartja meg a lányt, ha éppen nincs más. Ez nem kapcsolat.
2020. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatok ilyenek... Bár a fasziból azt is kinézném, hogy családja van és csak néha használja a lányt...
2020. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom. . Nincs senkije ahogy tudom vagyis senki más. ..
2020. dec. 4. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy tudod...ha nekem fontos lenne valaki nem csak néha megdugnám...
2020. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát kb 1-es leírta a lényeget.

sajnálom a lányt.

lépjen ki ebből a """kapcsolatból""" és keressen valami normális embert akivel tud találkozni is.

Egy idő után azért a rendszeres - napi - szex feledtetni fogja vele ezt a majmot.

Ilyen fiatalon ne dőljetek már be egy senkiházi trógernek aki a neten keresztül próbál benneteket irányítani!

2020. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokszor találkoztak már. .
2020. dec. 4. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:

ehhh..........

akkor az a kérdés miat akar a csaj meg a csávó?

ha a csávónak csak azért kell a csaj hogy legyen valakije, de amúgy nem érdekli akkor a csajnak ki kell lépnie a "kapcsolatból".

2020. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!