Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már elegem van keresztanyámból...

Már elegem van keresztanyámból! Többi lent. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Akkora egy k®v@, hogy az nem igaz! Bocsánat a kifejezésért, de már nagyon elegem van abból amit/amiket csinál! Kezdem az elején. Mikor a barátommal össze jöttünk, pár hónap után néha-néha át jött. Eleinte nem volt semmi különös, de pár alkalom után kezdtem észre venni, hogy keresztanyum kezdett furcsán viselkedni mikor barátom itt volt, vagy róla volt szó. Keresztanyám majdnem negyven éves, férjnél van és van egy közös kislányuk. Nos, egy idő után ugye furcsán viselkedett, a barátom előtt olyan ruhákban volt, amik átlátszottak, és látni lehetett az undorító megereszkedett melleit, de ezt direkt csinálta, látni lehetett rajta, és sajnos már nagyon jól ismerem. Akkor sem hagyta abba, mikor már a mamám, aki neki az anyja rászólt, hogy vegyen fel valamit. Tavaly digitális oktatás alatt volt olyan, hogy le raktam az asztalra a telefont mikor barátommal videóchat-eltünk, direkt a telóm fölé hajolt, hogy a kamerába lógjanak a mellei. Rá szóltam a férje előtt, amikor ilyen volt el mondtam neki, egy kis időre hagyta csak abba. Undorító amit csinál ez a nő. Most meg pláne még jobban unorodom tőle. A férje még szeptember környékén vissza költözött a szüleihez, mert elege lett a nőből. Egyszer át jött barátom, mama mondta kérdezzem meg mi legyen a menü mellé barátomnak, azt mondta Ő. Na ha eddig nem utáltam akkor semennyire, de ez után mégjobban. Miután szét ment a férjével és egyedül van, azt hiszi milyen csinos és fiatal. El kezdte fűzni az autószerelőjét, de persze még nem jött össze neki semmi, mert a pasi mindig vissza utasítja, de sajnos keresztanyám nagyon nyomulós és állandóan irkál neki. Persze most meg el kezdett együtt aludni néha a férjével, aki itt alszik nálunk ma este is, hogy sz€X€lj¥n€k. A néha heti 3 minimum. Annyira undorító, hogy keresztanyámnak ennyi gerinc sem jutott, hogy ha már szét ment valakivel, nem fekszik le vele, vagy nem hajt rá az unokahuga és egyben keresztlánya pasijára, na meg nem kavar mással ha még nem váltak el. Már nem tudom hanyadjára írom le, de nagyon undorító amit csinál, undorodom tőle és már szószerint utálom. Mamával állandóan kiabál ha nem tetszik neki valami vagy ha nem úgy van ahogy ő akarja, persze nem csak vele. Állandóan teszi a jót és szépet mások előtt, a családjával valójában meg úgy bánik mint a cselédekkel. Nem csinál szinte semmilyen házi munkát, ha jön a férje itt aludni nem is főz neki, néha mos de ezen kívül semmit nem csinál. Amikor haza jön munkából(nem nagy munka, kis boltban dolgozik ahova szinte egész nap alig megy 10-16,max 20 ember) csak telefonozik és bent van a szobában. El határoztam, hogy ha még egyszer mutogatja magát a fiúmnak, beköpöm a férjének hogy miket csinál/csinált, csak az a baj, hogy akkor nem jönnek újra össze és sosem fognak innen el költözni. Valaki tudna tanácsot adni mitévő legyek, mert már nagyon elegem van belőle? És légyszi komoly válaszokat írjátok, mert már teljesen ki vagyok attól, amit csinál.
2020. dec. 5. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el albérletbe.
2020. dec. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tervezem, de sajnos még csak 17 leszek
2020. dec. 5. 01:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A lakásnak, ahol élsz, - vélhetően - van tulajdonosa vagy haszonélvezője. Szólítsa fel arra, hogy fejezzék be az életvitelszerű életet a lakásban, - keressenek olyan megoldást, amelyből kimarad a lakás életvitel szerű használata. Ennek durvább fokozata a zárcsere - és egyszerűen nem engeditek be. Megbeszélt időpontra összeszeditek, becsomagoljátok a cuccait, kontrolláljátok, hogy ő viszi el az ajtó elöl a pakkot, aztán ennyi!
2020. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!