Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elkapta a...

Van itt olyan aki elkapta a virust?Kinek mi a tapasztalata?En 2 hetig erosen kohogtem, hoemelkedesem is volt aztan egy nap ammoniaszagot ereztem es elment a szaglasom.3 honapja nem jott meg vissza. Orvosnal nem voltam. Korulottem senki nem lett beteg

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem év elején, amikor még nem hallottunk róla... 1 napig lázam lett. Bevettem egy nagyobb C vitamint, ittam egy Neo Citran-t mézzel, majd Strepfennel a számban aludtam el. Nem szeretem a gyógyszereket, de a Strepfen tényleg jó...

Egyáltalán semmilyen szagot nem érzel? Mentolt sem? Hagymát sem a zsírban?

2020. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jezus666. Semmilyen szagot nem erztem meg a cigifustot sem.most par napja kezdtem el egy gumis muanyagszagot erezni a cigifustnel
2020. dec. 5. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a testvérem (akivel egy házban élünk) elkapta. Enyhe hőemelkedése volt 3 napig, köhögni annyira sokat nem köhögött (vagy csak én nem vettem észre), és szagokat nem érzett. Ízeket igen.


De az a furcsa, hogy én szerintem nem kaptam el tőle, pedig egész végig egy házban voltunk. Vagy csak nem volt tünetem.

2020. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem teszteltek, tehát nem vagyok benne biztos, hogy az volt, de nem éreztem szagokat és ízeket kb 4-5 napig. Más tünetem (Láz, köhögés stb) nem volt.
2020. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon gyenge köhögésem volt más nem
2020. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!