Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e kapni Magyarországon...

Lehet-e kapni Magyarországon anime szereplős 3D led lámpákat? Én csak neten láttam és nem tudom, hogy lehet-e kapni pl.Budapesten, Szegeden, Kecskeméten vagy ilyenek.

Figyelt kérdés
Amilyeneket keresek: Satori Tendo, Bakugo Katsuki,Kei Tsukishima, Keigo Takami, Todoroki Shoto, Shoyo Hinata, Toga Himiko. Én abszolút nem vagyok otthon ebben a világban legjobbarátomnak lenne.

#anime #3D #LED #3D led fény #led feny
2020. dec. 5. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapesten én még soha nem láttam sajna :(
2020. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendeld meg neten.
2020. dec. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem aliexpressről. Láttam egy azthiszem angol oldalon is de ott 11000ft volt egy darab igaz a kiszállítás valószinűleg gyorsabb lett volna de még a képek is ugyan azok voltak és így annyiból tudtam rendelni 3db-ot. Még nem jött meg de a képeken jól néznek ki úgyhogy én a helyedben megrendelném mert Magyarország még egyáltalán nem láttam ilyeneket és szerintem egy ideig még nem is nagyon lesz vagy ha lesz akkor is max 1-2 fajta
2020. dec. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!