Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az embereknek nincs tele a...

Az embereknek nincs tele a töke,hogy az életük leginkább csak munkával telik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Televan, az életem is erre megy el amiből csak egy van
Nincs,örülök,hogy csak munkából áll az életem
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak abból áll az életem.
2020. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki, hogy már nem kell 12 órákat dolgoznod.
2020. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
8 óra munka, utána leszarom, magam mögött hagyom
2020. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tele lett, ezért változtattam rajta. Ma már sokkal jobb.
2020. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Hiába van a munkával tele az emberek túlnyomó hányadának a hócipője, nem igen van más lehetőség arra, hogy az ember tisztességesen jusson jövedelemhez.

Öröklés.

Szerencsejáték.

Sportfogadás.

Munka.


Amíg nem fordul szerencsésre a sorsa valakinek, addig nem sok egyéb - tisztességes - lehetősége van.

2020. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem elég rendesen megfizetnek, meg többnyire szeretem a munkámat is, ezért nincs okom panaszkodni miatta. Sokszor én is szívesebben csinálnék mást, de így legalább folyamatosan tanulgatok és hasznosan töltöm az időt.

24 órázni minimálbérért tényleg nem egészséges....

2020. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ki,hogy változtatott ha sikerült neki?És akik akinek nem munkából áll az élete hogyan telik?
2020. dec. 6. 21:12
 8/21 A kérdező kommentje:
Már a hogyan teliket nem pénzre értem hanem az ideje
2020. dec. 6. 21:12
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok.

Vállalkozó lettem. Rögös volt az út, mert senki sem tanított meg rá, hogyan kell. Illetve nem is olyan rég igen, de azért sok pénzt fizettem.


Viszont az utolsó forintig megérte.


Szabadon osztom be az időmet, és tanulásra is marad bőven. Akkor kapcsolódok ki, amikor a kedvem tartja, és akkor dolgozom a legtöbbet, amikor "bepörögtem" az ötleteimtől.


Persze ez egy életmód inkább, kinek mi a jó. Ez nem az a fajta megoldás, hogy "van a munkaidő, aztán utána rá sem gondolok". Itt valahol Te magad vagy a munkahely és a munkavégző is, az, aki az ötleteket adja, és az, akinek a munkát kiadja az ötletadó. :)


Cserébe nagy szabadságot ad, perspektíva van benne (bármikor irányt válthatsz, felfedezhetsz és kihasználhatsz egy lehetőséget, vagy éppen kipihenheted magad), és anyagilag is sokkal nagyobb benne a távlat, mint egy alkalmazotti munkában. Igaz, a kockázat is.

2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9/


Hát én hülyének érzem magam egy vállalkozáshoz sőt önértékelésem is nulla meg az önbizalmam is félek mindentől ,pedig nem akarok egy gyárban szarért húgyért dolgozni halálomig.A tanulás az nehezen megy max azt tudom megtanulni ami érdekel.És milyen vállalkozásod van csak kíváncsiságból kérdezem de ha nem akarod meg mondani akkor nem.Mert ugye egy hagyományos vállalkozásban nem sok ideje van az embernek kikapcsolódni vinni kell a bizniszt,nincs olyan,hogy akkor van szabadideje mikor ő akarja.

2020. dec. 7. 04:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!