Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki szereti Maguarországot?

Van aki szereti Maguarországot?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és nagyjából 4-5 havonta látogatok haza, de minden álmom hogy haza költözhessek. Mindig amikor belépek az országba hatalmas öröm fog el. A tájak, az ételek, a kultúra, a magyar nyelv, gyakorlatilag minden hiányzik külföldön. Na meg persze a család is. Tisztában vagyok a jelenlegi politikai helyzettel, és gyakorlatilag ezért is élek külföldön, hogy támogatni tudjam a családomat, akik amúgy csak nagyon nehezen tudnák fent tartani magukat, de minden álmom hogy visszaköltözhessek, egyetemre menjek, és tanár lehessek. Itt Magyarországon.

Csak én vagyok ezzel így, vagy van még valaki aki szereti ezt az országot?



2020. dec. 7. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szeretem, és amikor külföldön éltem, akkor is vágytam haza. Elsősorban a nyelv és a tájak, meg az éghajlat miatt.
2020. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Az ország adottságait szeretem, az itt élő emberek egymáshoz viszonyulása az, amivel nem tudok megbékélni. Na ezért nem fogom a Dunába ölni magam, - egyszerűen csak értetlenül állok az előtt, amit itt egymással művelnek az emberek. De az ország nagyon szép, - nem is tudom, hogy mitől jobb külföldön elkölteniük sokaknak a kikapcsolódásra beáldozott pénzt, mert itt is számtalan színvonalas hely van.
2020. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökre szeretném ha nem lenne ilyen élhetetlen.
2020. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tiszta szívemből szeretem a Hazámat, Magyarországot! 🇭🇺
2020. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szép hely, jó adottságokkal rendelkező ország. Büszke vagyok arra, hogy Magyar vagyok.


Jó lenne, ha szakértő kormány által, tisztességesebb, összetartó ország lehetnék és azért dolgozhatnék tisztességes vállalkozónak vagy állami cégnek, hogy még jobb hely legyen ez az ország.


Ha a fentiek, ha nem is anyagi okokból (magasabb bér) teljesülnének, a kint dolgozók 80 %-a, biztosan visszajönne, mert érezné, tudná, hogy tartozhat valahová. Nem minden a pénz.

2020. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Aki kormányok miatt él -hat/alkot/gyarapít- külföldön, az annyit is ér, már bocs.

Kivétel a devizahitelesek.


Akik meg "szakértő kormány" miatt "visszajönnének", azok meg éppen hogy semmit se érnek, mint magyarok.

2020. dec. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ha nem így tennék, elég sanszos lenne, hogy tető nélkül maradna a családom. Örülnék neki, ha nem így lenne, és megélnénk otthon, békességben.
2020. dec. 18. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de már elmúlt. Életem egyik legnagyobb hibája volt amikor visszajöttem. Minden vágyam végleg elmenni. Nem ismerek olyan embert aki élt már kűlföldön, és másképpen vélekedne. Legfeljebb olyat, aki beletörődött a sorsába és feladta. Meg olyanokat akik képtelenek voltak kűlföldön alkalmazkodni. Nekik mindelhol rosz az élet csak van amit megszoktak. Persze a non plusz ultra akik szerint ha magyar vagy akkor itt élned halnod kell. Nehogy már neked jobb legyen!
2020. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!