Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha írok instagrammon egy...

Hogyha írok instagrammon egy külföldi hírességnek az fog rá reagálni vala vagy nekik más az instagramjuk. Vagy van egy adrimisztrátor aki ezeket olvassa???

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul sem tudsz, hogyan akarsz írni. Hírességek ritkán szoktak maguk foglalkozni ilyesmivel.
2020. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A saját intstagramjuk mellett van egy kék pipa. De nyilván nem fog reagálni...több millió követő és napi többszáz üzenet mellett a tiéd eltűnik
2020. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
51%
Próba szerencse. Sok olyan híres celeb van, akik visszaszoktak írni. Több ilyen esetről is tudok már, például egyszer egy lány írt a példaképének minden mindegy alapon, erre ő megnézte a tiktok oldalát és legalább 3 videóban válaszolt neki, hogy mennyire hálás azért, hogy támogatja őt és értékeli azt, hogy az egyik dalát feldolgozta. Saját példát is tudok erre mondani: egyszer ráírtam Jake Paulra (ne kérdezzétek,hogy miért már én sem tudom xd) és ő visszaírt nekem.
2020. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!